קעקועים מגניבים לגברים

דף בית / /קעקועים מגניבים לגברים
31 מרץ, 2024
7דק קריאה

החלטתם לעשות קעקוע אבל אתם מתלבטים בנוגע לעיטור הגוף אשר ילווה אתכם לשארית חייכם? במדריך זה תוכלו למצוא את כל התשובות לכל השאלות שככל הנראה מציפות אתכם ברגעים אלו ממש. קעקועים לגברים מלווים אותנו מאז שחר ההיסטוריה, ובמהלך העשורים האחרונים הם הפכו לפופולריים בקרב כלל האוכלוסייה. בחירת קעקוע לגבר מלווה לעיתים בהתלבטויות רבה בכל הנוגע לעיטור הגוף אשר ילווה את המקועקע לשארית חייו. לצורך כך, אנו ממליצים לכם לשאול את עצמכם שאלות ברורות בנושא.

נקודות מרכזיות:

 • בחירת קעקוע משנה לגמרי את מראה ואופי הגבר.
 • האתר אינקמי מציע מגוון עיצובים ורעיונות לקעקועים לגברים.
 • קעקועים קטנים מתאימים לגברים רזים, וקעקועים גדולים מתאימים לגברים מלאים או שמנים.
 • הכאב במהלך הקיעקוע יכול להיות מטריד, אך ישנם פתרונות להקלתו.
 • החלטה על העיצוב והמקום של הקעקוע דורשת מחשבה יסודית וייעוץ ממומחה.

איזה קעקוע מתאים לך?

היכן תהיו מעוניינים שהקעקוע יופיע על גופכם? כיום, ניתן לקעקע את כל אזורי הגוף השונים, כאשר הבחירה באזור הגוף בו תבצעו את הקעקוע קשורה בין היתר לאופן בו תרצו להציע את הקעקוע בו בחרתם. מהו גודל הקעקוע בו אתם מעוניינים? האם אתם מעוניינים בקעקוע גדול המכסה שטחים גדולים בגופכם או שאתם בכלל מעדיפים קעקוע בגודל בינוני או קטן. האם יש לכם רעיון מסוים לקעקוע ואם כן מדוע דווקא רעיון זה ולא משהו אחר? מה אתם רוצים לבטא באמצעות הקעקוע?

בליבוד העיצוב המתואר בקעקוע תוכלו לבטא את ערכים, תחושות, אישיות ועוד שלל הרפתקאות אישיות ועידודיות. זהו החלטה אישית שקשה לשנות, ולכן חשוב לשקול היטב את המבחר הרחב של סוגי הקעקועים ולבחון אותם בעיון על מנת למצוא את התכוון המדויק שבו תרצו להשלים את עצם המינימליסט ברוח ההתאמה לאופנה ולטעמנו השליט בידנו.

גודל הקעקוע

הבחירה בגודל הקעקוע תלויה בעיקר בהיכן תרצו להציג את הקעקוע ואיזו חלקה מתוכה תרצו לתת לו. אם תחשבו לשלב את הקעקוע בחלק מוגבל של הגוף, כמו היד או הרגל, אתם יכולים לעבוד בקוטר גדול יותר ולהתרחב על כל השטח. עבודה זו יכולה לכלול קעקועים מפתח ליד או פרחים שמרכיבים סπολυπονηρία סופר חתיך את הנייד מהלכת והנפש בתמידי העולם שמסבירה על התשוקה העצומה ללטפי נפש רגישה.

רעיון לקעקועים

על-מנת להתוות אישית עם הקעקוע שתבחרו, תבינו שחשיב לעיתים להתייעץ עם אמני קעקועים מרשימים שיכולים להציע לכם מגוון רחב של רעיונות לקעקועים. בעזרתם, תוכלו לרענן דעתכם ולהתייחס לקעקוע מאוניקי במיוחד שתדעו שהוא הקעקוע שלכם. אתם מעוניינים לשלב שמשנה בין אישית אינטימית, או אולי להתנסות עם עיצוב מוסרי?

קאטוגוריה דוגמה לקעקוע
מיליטריה קעקוע של קטעי תווים או צורת חיל צבאי
תרבות פופ קעקוע של לוגו סרט פופולרי או שיר מועדף
אמנותיים קעקוע של רישומים יחודיים ומורכבים

הרעיון החשוב ביותר הוא שתבחרו קעקוע שמכיל את מועדון המאמינים שלכם, כי בסיסית הקעקוע אתם משתקיטים את הקנטים האישיים שלכם כמו גם מגבירים ממד של תחושת להיט יצירתיות מול מקומות אחרים כגון כולם כשהמבט הלבדו מרים הוא אומר, הוא שובר את השתיקה של הגוף על ידי בחירתו של קעקוע מעניין ואיכותי אשר להבחין בו באופן מוחלט.

הקלת המשקל בבחירת קעקוע

בכל אותם מקרים בהם אתם מעוניינים לעטר את גופכם בקעקוע אבל אין לכם שמץ של מושג איזה קעקוע, אנו ממליצים לכם להיוועץ עם מקעקעים מנוסים אשר יציגו בפניכם מספר דוגמאות של קעקועים יפים לגברים אותם הם ביצעו בעבר. בחלק ממכוני הקעקועים הפרוסים ברחבי הארץ, תוכלו ליהנות משירותי סקיצה לתכנון ועיצוב קעקועים לגברים ונשים כאחד. שירות זה יאפשר גם לכם לגבש את ההחלטה הנכונה בכל הנוגע לבחירת הקעקוע אשר ילווה אתכם לשארית חייכם.

סוגי קעקועים מתאימים לגברים

משפט חכם טוען שיופי הוא בעיני המתבונן, ולכן, מה שמרשים ויפה לאחד לא בהכרח יפה ומתאים לאחר. לכן, גברים יכולים לבחור סוגי קעקועים שונים בהתאם למבנה גופם וחזותם החיצונית. קעקועים קטנים לגברים הם יותר מתאימים לגברים רזים המעוניינים לעטור את גופם בקעקוע בגודל קטן עד בינוני. קעקועים גדולים יתאימו לגברים מלאים או שמנים, וקעקועים המתפרסים על פני שטחים גדולים יתאימו לגברים בעלי חזות שרירית יותר, דוגמת קעקוע צמיד ליד לגבר או קעקועי שרוול המומלצים בעיקר לגברים בעלי זרועות שריריות.

סוגי קעקועים מתאימים לגברים

 • קעקועים קטנים לגברים הם יותר מתאימים לגברים רזים המעוניינים לעטור את גופם בקעקוע בגודל קטן עד בינוני.
 • קעקועים גדולים יתאימו לגברים מלאים או שמנים, וקעקועים המתפרסים על פני שטחים גדולים יתאימו לגברים בעלי חזות שרירית יותר, דוגמת קעקוע צמיד ליד לגבר או קעקועי שרוול המומלצים בעיקר לגברים בעלי זרועות שריריות.

הבחירה בגודל ומיקום הקעקוע נעשית בהתאם להעדפות הגבר ולחזותו. בכדי לבחור את סוג הקעקוע המתאים, כדאי לשקול את המבנה הפיזי והסגנון האישי של הגבר, ולהתיחס למסר או הביטוי שהוא מעוניין להעביר דרך הקעקוע. בסופו של דבר, הקעקוע מהווה חתימה אישית וייחודית עבור כל גבר, ולכן כל אדם יכול לבחור את הסגנון והגודל המתאימים לו, על מנת להבטיח קעקוע המתאר את מי שהוא בצורה הכי מדויקת.

כואב הקעקוע?

במקרים בהם מדובר בקעקוע הראשון, סף הכאב הנדרש לצורך הקיעקוע על גופכם מטריד אותם לא מעט. חלק מהגברים חווים את הכאב בעצימות נמוכה יחסית ועבור אילו שכן עלולים לחוות את הכאב בעצימות גבוהה יחסית. ישנם פתרונות אשר נועדו להקל על הכאב, לרבות הרדמה מקומית באזור בו מתבצע הקיעקוע.

כאב קעקוע

כאב קעקוע: "המערכת העצבית של כל אדם מגיבה באופן שונה לכאב, ולכן מעין וסת משתנה יכולה להשפיע גם על רמת הכאב הנקוב במהלך הקיעקוע. חיסרון הקיעקוע היא קיומו של פצע שטח, ובמהלך תהליך הקיעקוע יתכנו כאבים, דלקות וגרד באזור המדובר. מכיוון שלכאבים שגויים יש סבל משמעותי, יש לצרף גם צעדים להפסקת הכאב תוך כדי התעמלות בשלב האיחורי לפני תהליך הקיעקוע, כגון השמדת מריחת קרם הרגל – סוג הקרם המופיע גם בשיטות האנסת איברי המין."

הפסקת כאב

 • הפסקת כאב הקעקוע יכולה להתבצע באמצעות שימון איזור הקיעקוע בקרם מרגיע.
 • מומלץ להשקיע בהרדמה מקומית באמצעות קרם הרדמה או ג'ל מקצועי.
 • להימנע מתנועה פיזית חוזרת על אזור הקיעקוע במהלך האחריות או הריפוי הראשוני.
 • שימוני הפרחים ותכשירים ממריצים שבטבע לנוגד כאב יכולים לעזור להקל על הכאב.
שם התכשיר סוג התכשיר התאמה לטיפול בכאב קעקוע
קרם רקמות קרם מסייע בהרגעת מצבי דלקת באזור הקיעקוע ומעניק הקלה מהירה לכאבים
שמן עץ התה שמן ארומטי מכווה את אזור הקיעקוע ועשוי להקל על תחושות הכאב והדלקות
קרם אלוורה קרם מרגיע את העור ומסייע בהבהרת הפצע והקיעקוע, מקצין דלקות וגרד

רק תשימו לב שיש להימנע ממריחת התכשירים על חתכים או פצעים פתוחים, וכן לקרוא את ההוראות בצורה תקינה לפני השימוש.

רעיון לקעקועים

אם אתם נמצאים מסע החיפוש אחר רעיונות לקעקועים לגברים, אתם יכולים להיות רגועים – הגעתם למקום הנכון. ברוכים הבאים לפורטל הקעקועים הגדול והמוביל בישראל, אינקמי. אנו יודעים כמה יכולה להיות מורכבת הדרך למציאת סקיצת החלומות לקעקוע הבא שלכם, ובדיוק מסיבה זו הקמנו את הפורטל אליו הגעתם. ברחבי האתר תמצאו מאות ואלפי עיצובים שונים ומקוריים, כאלה אשר לבטח יסעירו את דמיונכם ויסייעו בגיבושה של סקיצה לקעקוע עמה תהיו שלמים.

רעיון לקעקועים

עיצוב קעקועים סקיצה לקעקוע
סקיצות גאומטריות סקיצות פרחים
סקיצות חיות סקיצות דמויות מפורסמות
סקיצות ציוריות סקיצות תווי קרסול

תחילת הדרך מתחילה באיתור הרעיון המתאים לקעקוע הבא שלכם. תיאמו את העיצוב המבוקש במדויק לעיני הצוות המקצועי שלנו ותיהנו מעזרה ומדריכה אישית על ידי מומחים במגזר הקעקועים. גלו סגנונות ורעיונות חדשים לקעקועים ותתבוננו ברעיונות שהם מקוריים וייחודיים. השתמשו באינקמי ככלי מרכזי למציאת הרעיון המושלם והנכון לכם. בעת שאלות, פנו אל הצוות המיומן שלנו שישמח לייעץ ולספק לכם את העזרה הנדרשת בשלבים הבאים של תהליך הבחירה והעיצוב.

מסיום

תנו לצוות המומחים של פורטל אינקמי לספק לכם מגוון רחב ומעניין של רעיונות לקעקועים לגברים. תתחילו את המסע שלכם איתנו, נשמח להכווין אתכם בכל שלבי הדרך, החל מאיתורה וגיבושה של הסקיצה ועד לאיתור אמן או סטודיו קעקועים אשר יבצע את הקעקוע שבחרתם בצורה המדויקת ביותר.

FAQ

איך אני יוכל לבחור את מיקום הקעקוע על הגוף?

ניתן לקעקע את הגוף בכל אזור שתבחרו. שימו לב שמיקום הקעקוע קשור לאופן בו תרצו להציג אותו ולהביע בו את הקעקוע שבחרתם.

איזה גודל של קעקוע יתאים לי?

גודל הקעקוע הוא בחירה אישית. תלוי בהעדפותיכם, האם תרצו קעקוע גדול שמכסה שטח גדול בגופכם או גודל בינוני ואם תעדיפו שטח קטן.

מה אני רוצה לבטא באמצעות הקעקוע?

בחירת הקעקוע מתבצעת בהתאם להודעה או משמעות שאתם רוצים להביע דרך הקעקוע.

איך אני יכול למצוא רעיון לקעקוע אם אני לא מכיר רעיונות בנושא?

מומלץ להיועץ עם מקעקעים מנוסים שיציגו לכם דוגמאות של קעקועים לגברים שהם ביצעו בעבר.

איזה קעקוע מתאים יותר לאנשים רזים? קעקוע קטן או גדול?

קעקועים קטנים או בינוניים מתאימים ביותר לגברים רזים, בעוד קעקועים גדולים יותר מתאימים לגברים מלאים או שמנים.

האם הקיעקוע מכאיב?

בקעקוע הראשון עלול להיות כאב יחסית אך ישנם פתרונות שיכולים להקל על הכאב, כגון הרדמה מקומית באזור הקיעקוע.

איך אני יכול למצוא רעיונות לקעקועים?

בפורטל אינקמי תוכלו למצוא מגוון רחב של עיצובים ורעיונות לקעקועים לגברים.

איך אני יכול למצוא אמן או סטודיו קעקועים?

בפורטל אינקמי תוכלו למצוא מאות אמנים וסטודיו לקעקועים, וגם לקבל ייעוץ והכוונה בבחירת הקעקוע התואם לכם.