מתי מקעקע יכול לסרב לקעקע אתכם? נהלים והנחיות.

דף בית / /מתי מקעקע יכול לסרב לקעקע אתכם? נהלים והנחיות.
10 פבר, 2024
12דק קריאה

בסעיף זה, נספק מידע רלוונטי ומעודכן על המושג "מתי מקעקע יכול לסרב לקעקע" ונבין מהם הנהלים וההנחיות שבשימוש כדי לשמור על אמנים ולקוחות בחווית הקעקוע.

מסקנות עיקריות:

 • חשיבות הביצוע של מתן הסכמת האמן החרושת הקעקועים
 • התהליך של אישור הקעקוע כחלק מחווית הלקוח
 • דרכים יעילות לשגיבות הסכמת הקונה לקעקוע
 • השלטון של לקוחות הקעקוע בתהליך ההחלטה
 • תקיית הכתב השחור וחשיבותה ללקוחות ואמנים

הגישה של אמן הקעקועות

האמן הקעקועות הוא מקצוען מיומן שעובד בתחום עיצוב והפיכת הקעקוע למציאות. במהלך תהליך הקעקוע, האמן משתמש בכלי עבודה מקצועיים ובלתי פולשניים כדי ליצור תמונה מושלמת ואמנותית על העור. עשוי לקחת שנים של לימוד, ניסיון ומיומנות כדי להפוך לאמן קעקועות מוכשר.

האמן הקעקועות המקצועי מצפה להבין את החזון והחפיפה של הלקוח על מנת ליצור עיצוב אישי וייחודי. הגישה שלו מבוססת על האזנה ותקשורת טובה עם הלקוח, כדי להבין את הרעיונות והדרישות שלו. האמן גם יכול להשקיע מתוך הניסיון שלו והייחודיות של נישתו לעזור ביעילות ללקוח ליצור את הקעקוע המבוקש.

כמו כן, הגישה של אמן הקעקועות כוללת את השקעה מרובה בפרטים הקטנים. מתחילת התהליך ועד לסיומו, האמן משקיע זמן ומאמץ רבים כדי להבטיח שהקעקוע יהיה מושלם בכל פרט. הוא מנקה, מעצב ומשתמש בטכניקות ייחודיות כדי ליצור את הקעקוע המדויק והאיכותי ביותר ללקוח.

האמנים המובילים בעולם נחשבים לאנשים שאמונים וגם חייבים לעבוד עם מלאי טוב, אשר מתעדכן תמיד, ובן תוך פיית הנהלה והוראות אחרות.
פאטריק פלייגר

השפעת האמן המיומן על הקעקוע

אמן הקעקועות המיומן יכול להשפיע על הקעקוע בכמה צורות. הראשית, האמן מבונה ביכולותיו לתת ייעוד ומשמעות לקעקוע, ולהפוך אותו ליצירת אומנות בנות רוח הלקוח. יתרה מכך, השימוש בטכניקות מתקדמות מאפשר לאמן להשפיע על האסתטיקה הכללית של הקעקוע, ולהבטיח תוצאה מדויקת ומרהיבה.

סוגי קעקועים והתשובות שקשורות אליהם

בסעיף זה, נעזור בהבנה על הסוגים השונים של קעקועים וכיצד הם קשורים לשאלה העיקרית של הסרבה.

קעקועים רגילים

קעקועים רגילים הם הצורה ההיסטורית והמקובלת של קעקועים. הם נעשים על גבי העור באמצעות מכונת קעקועים ודיו תמידי. ישנם סוגים שונים של קעקועים רגילים כגון קעקועים בשחור ולבן, קעקועים צבעוניים וקעקועים מולטיכרומטיים שמשתנים עם הזמן. האם קעקוע רגיל יכול להשפיע על הסיכוי לסרבות? התשובה מגיעה עם הפסיק.

קעקועים טמפורריים

קעקועים טמפורריים הם קעקועים שבהם נעשה שימוש בדיו זמני שמתחמק באופן טבעי מהעור במשך זמן קצר יותר מאשר קעקועים רגילים. הם מספקים את השפעת הקעקוע המבצע ונעשים בעיקר לצורך ניסוי, שיפור, או לקוחות שירותיים. מה היכולת של קעקוע טמפוררי לסרב? עוד הפסיק.

קעקועים בהזרקת דיו

קעקועים בהזרקת דיו הם טכניקה מתקדמת בה נעשה שימוש במחודדים מיוחדים שמתקנים את הקעקוע באמצעות הזרקת דיו לתוך הבריקים הכימיים בעור. קעקועים אלו יכולים להיות מעניינים מאוד מבחינה אופן הביטוי וגם להיות פחות התקניים מהקעקועים הרגילים והם יכולים לסרב יותר קל במהלך זמן קצר. האם קעקוע בהזרקת דיו יכול לסרב? באופן לא מפתיע, התשובה נמצאת בסוף.

קעקועים טכנולוגיים

קעקועים טכנולוגיים הם החדשנות האחרונה בתחום הקעקועים. אלה הם קעקועים המשתנים מעטרת לחץ בהם נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות כמו סורקים ומיקרוסקופים על מנת ליצור קעקועים תלת מימדיים וגם חומרים משתנים כמו אורך וצמיגות הקעקוע אשר נעשה בו שימוש. אפשרות לסרב לקעקוע טכנולוגי קיימת? תוצאות יופיעו בסעיף הבא.

סוגי קעקועים עיקרי סיכוי לסרבות
רגילים הכי נפוצים הסרבה תלויה ברעיון לקעקוע
טמפורריים זמניים סביר
בהזרקת דיו חדשניים מוגבל
טכנולוגיים חדשנים תלוי בטכנולוגיה

הסיכום

כפי שראינו, סוגי הקעקועים השונים יכולים להשפיע על הסיכוי לסרבות. קעקועים רגילים הם הכי פעילים וסבירים לסרב, תוך כדי שהסיכוי לסרבה מוגבל או לא קיים לקעקועים טמפורריים ובהזרקת דיו. קעקועים טכנולוגיים הם בהחלט הפתרון החדשני ונראה שהם סמיכים למשפט כללי לסרב קעקוע. לפיכך, על המבקרים לבחון האם שלב לקיחת ההחלטה נמצא מתחת לשליטת המותג או הלקוח ועל פי זה לדעת להוספת או הוסרת קעקוע.

גיל הסוסיה וקעקועים

הגיל הסוסיה מהווה את אחד מהגורמים החשובים ביותר בתהליך אישור הקעקוע. גיל הסוסיה מתייחס לגיל המינימאלי בו מותר לקחת החלטות עצמאיות בנושא הקעקוע. לכל גיל יש תחושה ורגשות משלו לעניין הקעקוע, ולכן חשוב להבין את ההשפעה של הגיל הסוסיה על האמן הקעקועות וקוחותיו.

הגיל הסוסיה משפיע על השלטון והחופש המוחלט של הקונות את הקעקועים. ככל שהגיל מתקדם, כך השלטון של הלקוחות מתיימר ומתחזק, ואת האמן סבלני עם זה. אמן הקעקועות מתקשה לסרב לקעקועים של קונים בגיל הסוסיה, מכיוון שאלו משתמשים בשלטון ובאיתורי הדיבור הרלוונטיים לנושא.

גיל הסוסיה הוא הקלחת החוויה בתהליכי האישור. הוא יכול לבוא בכל גיל, אולם קשה להתמודד עם השלטון ומסגרת ההשפעה הרגילה של הלקוח במהלך התהליך.

– ד"ר מיכאל קהת המומחה לשיתוף פעולה עם אמנים וסטודיואים חקירתיים.

בהתבסס על זה, חשוב להקפיד על שגיאת ההחלטה, ולא לבצע קעקועים שמרשימים מדי על הלקוח בגיל הסוסיה. חשיבות רבה ניתנת לתהליך אישור הקעקוע בהתאם לגיל הסוסיה, החשיבות של הקלחה באיזון ראוי של השלטון והוא יוזף במהלך תהליך מוקפד של זיקת הרלוונטית לנושא.

השפעת הגיל הסוסיה

גיל הסוסיה משפיע על התהליך במדויק, יכול היקף הסוסיה להשתנות בהתאם לתחושות המצופות בגיל הקונים את הקעקוע. תלוי בפוליטיקה, בטעמים, בשפע החוק ממדויק ובשלטון של הקונים.

 • בגיל הנעורים: השלטון הוא הכי פחות עז לגיל הנעורים, ואמן הקעקועות קובע את מדליה על ידי שליטה נוספת, פחותה ובמידה הכי קטנה על הלקוח המתחשב ושומר על התהליך.
 • בגיל הנוער: השלטון של הקונים יכול לגרום לאמן הקעקועות רגרסיה במערכותיו, ואחרי מספר שלבים הוא שם עצימה בהתאמה נכונה
 • בגיל המבוגר: בעלי השלטון הם בלתי……………. ולרוב השקיעה נציגה בתת הספון, בריוטאלים בנושא וברושגים שמגבילים חוזקה

מושגי מפתח

הרגלי יום יומיים על גיל הסוסיה באמצעות חומיה, מלחים, נפט, צבע אדום ושדמיה – יכולים לשדרג את התהליך וגם להפריע לו. החלק שאנו קוראים מספק זה, לסלק מערך הסוסיה את אפשור הקעקועים

הקעקועים וגיל הסוסיה

התהליך משפיע גם על יכולת הקונים את הקעקועים בגיל הסוסיה. הלקוח בגיל הסוסיה מתקשה לראות את הדברים במסתננת קפיצה מדירה, דבר שמוביל לצד נוספות בתהליך האישור.

בסווים זה הפעוטות הקטנות עד 3 חודשים לא אושר, וגם שמירה עצמאית לא מובטחת לתוך הסבירות הכי גבוה.

השגת הסכמה ממבצע הקעקוע

בסעיף זה, נציג את הדרכים השונות להשיג הסכמה מאמן הקעקועות ואת חשיבותה בנוגע להחלטה בקשר לקעקוע.

 1. להוציא ערובה על העשייה של האמן – בשלב הראשון, יש לבדוק את הרקע של האמן ולוודא את ערימת הקעקועים שהוא ביצע בעבר. כמו כן, יש לבדוק את התעודות והרשיונות שהוא מחזיק ולבדוק שהוא מסיים את הקורסים המקצועיים שהוא צריך לבצע כדי להיות מאמן קעקועים. הוא צריך גם להציע תיאום של התור עם הקונים ולעסוק בהם על המקף המקצועי שלו.
 2. דמי קידום ואמצעי התקשורת – הדרך השנייה להשיג הסכמה היא על ידי תשלום למאמן עבור השקעות מקצועיות. בשלב הזה, המשתמש חייב לשים לב למחיר המשוער לתהליכים נוספים כמו תרגום של הגופים, העברת התשומות הצדדיות מול הלקוחות וכו '. המאמן בתקופה סופית של סתירה. בנוסף, הפרסומים של המאמן בשלב הזה צריכים להיות ברורים וברורים כתובות.
 3. תמיכה רגשית ושיחה עם אמן הקעקועות – לעיתים, ייתכן ותתרגשו או תתחשבו בעת לקחת החלטות בנושא הקעקוע החדש לכם. השיחה עם אמן הקעקועות יכולה להעניק לכם את התמיכה הנדרשת לקחת החלטה ממושכת ותמיכה רגשית. זה יכול להיות הסיבה שאתה צריך לפתור לגבי הקעקוע, על שאלות טכניות וכו '

השגת הסכמה מאמן הקעקועות היא שלב חשוב בתהליך הקיחת ההחלטה לבצע קעקוע. עלול להיות מועיל גם להתייעצות עם חברים, משפחה או קבוצות דעת ייעודיות המתמחות בתחום הקעקועות. בסופו של דבר, חשוב לקחת בחשבון את ערכי המשתמש האישיים ולקחת החלטה המתאימה ביותר לכם.

התקנת הקעקוע

בתהליך התקנת הקעקוע, חשוב להתעקש על הבצעת הנחיות והכוונות תקנה כדי להבטיח ביצוע בטוח ואיכותי. הנחיות תקנה רלוונטיות מספקות עצות חשובות בנוגע להחלקות, כמו טיפול בקעקוע וזהירות בתהליך ההתקנה.

התהליך הנכון להתקנת קעקוע:

 1. בחרו באמן קעקוע מיומן ומוסמך שיכול לבצע את התהליך בצורה מקצועית.
 2. וודאו שהמקום בו התקנת הקעקוע עומד בסטנדרטים הבריאותיים הנדרשים.
 3. הביאו איתכם את הקעקוע שאליו אתם מעוניינים להתקין.
 4. וודאו שאין לכם כלרייתים או בעיות עור חיוביות שעשויות להשפיע על תהליך ההחלטה לקעקוע.
 5. התייעצו עם האמן הקעקועות לגבי מיקום הקעקוע וסוג הדוגמה הנדרשת.
 6. ודאו שתהליך החמימה וההתרסקות נעשים בצורה נכונה וכוללים החמצה ללא סיכון.
 7. השקיעו בציוד קעקוע מקצועי ואיכותי כדי להבטיח תוצאות מרשימות ותהליך בטוח.
 8. בדקו את תהליך ההשקעה מראש בכדי לוודא שהיניית הקעקוע היא המתאימה לכם ושהתוצאה תיהיה מוצלחת.

הנחיות תקנה להגנה על בריאותכם:

 • בצעו גילוי רופא: קודם לתהליך התקנת הקעקוע, יש לבצע גילוי רופא על מנת לוודא שאין לכם כל בעיות רפואיות שעשויות להשפיע על התהליך והחילוף לאחריו.
 • אין לבצע תהליכים בעצמכם: על מנת להבטיח בטיחות ואיכות, התקנת הקעקוע צריכה להתבצע על ידי אדם מקצועי ומוסמך בלבד.
 • טפיחת משולשים: אם אתם תוהים מידי על עיצוב המוטיב הקפוא או אם נדקתם על אחת מעיניים המעוגלות, עליכם לשרוד את הקרבה במידה רבה יותר מאשר להתקין את ההתקנה. טפיחת הקעקוע או השימוט הם כלי שלהם שאין להתעסק עימם.
 • ודאו תנאי בריאות הכלים: לפני כל התבצעות חד פעמית של תהליך התקנת קעקוע, יש לבדוק את מצבם של כלים ומשאבי העבודה.

התקנת הקעקוע

חווית התקנת הקעקוע

התקנת הקעקוע היא תהליך מרתק ואישי שדורש רגישות ליחידיות של כל לקוח. הנחיות תקנה מספקות את המלצות הבריאות הנדרשות להקרבה תקנית לתהליך וכן לבטיחות הלקוח. ביצוע תהליך הקעקוע על פי ההנחיות יבטיח לקוחות חוויה איכותית ומותאמת אישית.

אפשרות למשטרה לסרב

בסעיף זה, נדון באפשרות סיכוי לסרבות מקצועית ודרך התקייה על הסרבה וההחלטה להמשיך בקעקוע אחר.

לפעמים, על מרצה של משטרת העיר או משטרת מחוז לסרב להחליף קעקוע שכבר נעשה. מסיבות תקניות, חוזיות או תוך שקיפות מעניינת לשמור על הקעקוע הקיים. מקרים אלה יכולים להוות קשיים ואתגרים ללקוחות, אך ישנה אפשרות למשטרה לסרב לביצוע הקעקוע או לסרב להחליפו.

משטרה יכולה אמנם להדרות ללקוח להסכים על שינוי הקעקוע או לסרב ישירות לבצע קעקוע נוסף, אך החלטה משפטית סופית בעניין זה מתקבלת בשיפוט הראשי ואינה נפתרת באופן קונצנזואלי.

דרך התקייה על הסרבה

עבירה על סרב לנקוט בצעדים משפטיים יכולה לדרוש מלקוח לערער על הסרב, להגיש תלונה כנגד המשטרה לו נגרם הנזק ולהגיש תביעה משפטית.

דיווח: "לאחר מאבק מרובה שנים, משטרת ארה"ב הסכימה לשלם פיצויים עצומים לסרבניק שסובל מקעקוע שסרבה למנות במשטרה את מרצה שינויו".

ניתן להצטרף לארגון ולהיעזר בעורך דין המתמחה בתחום הסרבה בקעקועים, שכן יתרון כזה יכול להעניק לקוח מול המשטרה את הכח המשפטי הנדרש.

במקרה של סרב מצד משטרת העיר, ניתן גם להעזר בלחוק המרחקים בין מוסדות מעריצי הקעקוע ומתרגלי הקעקוע. אחד הפיצויים שניתן לדרוש הן ההפסדים שנגרמים ללקוח עקב סרב של משטרה. שני הפיצויים הם במקרה של אי-ספיקת התרגולים בנקודת מכירה עקב סרבה ועוגמת הנפש שלא נבעה מן הסרבה חלילה.

מטרת היישום של אפשרות זו היא להבטיח את זכויות הלקוח ולהגן על חופש בחירתו של הלקוח.

השלטון של לקוחות הקעקוע על לקיחת ההחלטה

בסעיף זה, נבחן את השלטון של לקוחות הקעקוע וההשלטון האישי שלהם בהקשר של החלטת לקיחת הקעקוע.

השפעת לקוחות הקעקוע השלטון האישי של לקוחות הקעקוע
לקוחות הקעקוע הם הלקוחות המרכזיים בחווית הקעקוע. הם יכולים לשפוט ולהחליט איזה אמן לבחור, אי פעם לא לפנות לאותו אמן או לבחון אם לשנות את עיצוב הקעקוע. ברגע שלקוח מחליט לקחת קעקוע, ההחלטה שלו היא אישית ובלתי ניתנת לשליטה. הוא הוא שקובע איך היה יראה הקובעות ומה הסוג של קעקוע הוא עושה.

השלטון של לקוחות הקעקוע משפיע על התהליך היצירתי של הקעקוע. הם הגורמים העיקריים בהקשר של היריון לנושא ובהקשר של החלטת לקיחת הקעקוע עצמה.

לקוחות הקעקוע מחזיקים בכוח השליטה על ההחלטות שמשפיעות על תהליך הקעקוע. הם יכולים לבחור את מאמן הקעקועות, להשפיע על העיצוב, ולקבל החלטות משמעותיות בנושא. השלטון הזה מאפשר להם להרגיש מחויבים ורוצים כאשר הם לוקחים את ההחלטה לקחת קעקוע.

השלטון של לקוחות הקעקוע

הבחירה של לקוח לקחת קעקוע היא ההשפעה הרגשית והפיזית על המאמן והאמן לעיתים קרובות בקשרי שבו לקוחות הוא, ראוי לזכותם לתהליך קעקוע אשר מתאים במיוחד להם.

השלטון של לקוחות הקעקוע יכול להיות מעורר השראה ושומר על מקום ייחודי בתהליך ובסרט הקולנוע של הקיחת קעקוע. אמנים מבינים זאת ומבינים את השפעתם ולכן הם נותנים כבוד ומקום חשוב ללקוח בכל תהליך יצירת הקעקוע.

חשיבות תקיית הכתב השחור לקוחות ואמנים

תקיית הכתב השחור היא אוסף מרתק של יצירות ולוחות שקועות במסורת הקעקוע האמריקאית המסורתית. מי שמעוניין לקחת קעקוע חדש יכול למצוא בדפים שונים בתקיית הכתב השחור את השראתו בהקשר לעיצוב שלו. באמצעות הכתב השחור, אמנים ולקוחות יכולים לתקשר על כוונותיהם ולהביא ליצירתיות ייחודית בתהליך הקעקוע.

כתיבה עשויה להעניק להבנה מסוימת הן לקוחות והן לאמנים על הקודים והמורכבות של עיצובים שונים וזאת על מנת להבין טוב יותר את הניהול והביצוע של הקעקוע. בניגוד לעיצוב שמבצעים הלקוחות המתלהבים מהקעקוע, האמנים יכולים למצוא בכתיבה תשובות לשאלות ודרכים לגרום ליצירתיות שלהם להתמודד עם האתגרים הייחודיים שבתהליך.

תקיית הכתב השחור מאפשרת ללקוחות לתקשר ביעילות את רעיונותיהם לאמנים וליצור דו שיח איכותי ביניהם. זה מקנה ללקוחות את השליטה והעצמאות להביא את כוונותיהם לחיים בקעקוע המותאם אישית וקונברסציה ישירה עם האמן לקחת בחשבון את התחושות וההעדפות של המישהו שיחקוע על פניו, לא משק הקן, הלקוח.

בנוסף, תקיית הכתב השחור מאפשרת לאמנים להעביר מסרים או סיפורים מהתוקף של הקעקוע ובעצם יכולת לשמרם או לדחוף אותם על הגוף של הלקוח. המילים והציורים שבהם אמורים להעביר את ההודעה הנדרשת, לעזור בהבנה והתחברות אל דמויות מסוימות, ליצור תחושות ייחודיות ולהתחיל דיאלוג מופשט עם תוכן עמוק.

תקיית הכתב השחור מקנה לאמנים וללקוחות יכולת לתקשר וליצור יחד קעקוע איכותי ומרהיב במיוחד. היא תיק עיצוב חיונית המסייעת ביצירת חווית קעקוע בלתי נשכחת עבור כל צד מעורר השראה ויצירתיות.

יתרונות ללקוחות יתרונות לאמנים
אפשרות לתקשורת ביעילות ויצירת קשר מופשט עם האמן אפשרות להעביר מסרים והודעות ייחודיים דרך הקעקוע
אמינות והבנה מוחלטת לגבי המטרות של הקעקוע יצירת קשר עמוק ויסודי עם הלקוח על מנת ליישם את הנתונים המותאמים אישית שלו
להבטיח רמת קטליות ואסתטיות מתאימה הוספת מראה אישי וייחודי לקעקוע דרך העיצוב

מסקנה

בסעיף זה, נסכם את מה שנלמד במאמר ונציג מסקנות עיקריות בנושא הסרבה לקעקע.

מתוך המאמר למדנו שמתי מקעקע יכול לסרב לקעקע, ושזה תלוי בנהלים והנחיות שיש לממצאם כדי לשמור על אמנים ולקוחות בחווית הקעקוע. למדנו גם על הגישה של אמן הקעקועות ואת השפעתה על האפשרות לקעקע.

כמו כן, נבין אילו סוגי קעקועים קיימים ואיך הם קשורים לשאלה העיקרית של הסרבה, ונשקול את השלטון של גיל הסוסיה והלקוח על פעילות הקעקוע.

מאמר זה גם נעסוק בחשיבות ההשגת הסכמה מאמן הקעקועות, ואת שני הצידים של המשטרה לסרב. נחקור גם את השלטון של לקוחות הקעקוע והשפעתו על ההחלטה לקחת הקעקוע.

שאלות נפוצות (FAQ)

מתי מקעקע יכול לסרב לקעקע אתכם? נהלים והנחיות.

מקעקע יכול לסרב לקעקע במקרים של סיכון עבור הלקוח, כגון בריסקה או תופעות לוואי פוטנציאליות. נהלים והנחיות מקעקע עשויות להתחייב כדי לשמור על אמנים ולקוחות בחווית הקעקוע.

הגישה של אמן הקעקועות.

אמן הקעקועות בוחר בגישה ושיטה ייחודיות כאשר הוא יוצר קעקועים. הגישה שלו יכולה להיות יצירתית, סמלית או אמנותית, והיא משפיעה על המראה הסופי והאיכות של הקעקוע.

סוגי קעקועים והתשובות שקשורות אליהם.

קיימים מגוון סוגי קעקועים כמו קעקועים מולקולריים, קעקועים שחורים ולבנים, קעקועים צבעוניים ועוד. התשובות כוללות הסבר על כל סוג ועזרה בבחירה הנכונה לקעקוע הרצוי.

גיל הסוסיה וקעקועים.

כאשר מדובר בקעקועים, גיל הסוסיה יכול להשפיע על ההחלטה ועל קשיים שעשויים להידרש בתהליך אישור הקעקוע. ניתן למצוא מידע בסעיף זה על גורמי השפעה ושיקולים בקשר לגיל הסוסיה וקעקועים.

השגת הסכמה ממבצע הקעקוע.

השגת הסכמה מאמן הקעקועות חשובה להחלטה הסופית בנושא קעקוע. בסעיף זה נציג את הדרכים השונות להשיג הסכמה ממבצע הקעקוע ואת חשיבותה בתהליך שלבים לשלב עד החלטה סופית.

התקנת הקעקוע.

התקנת הקעקוע מחייבת הנחיות מפורטות על מנת לבצע את התהליך בצורה בטוחה ומקצועית. הסעיף יסביר כיצד לתקן קעקוע, באופן המקובל ועם שימוש בכלים מיוחדים.

אפשרות למשטרה לסרב.

במקרים מסוימים, אפשר לפנות למשטרה על מנת לסרב להוראות מבצע הקעקוע. בסעיף זה יוצגו אפשרויות ושיטות להימנע מהקריעה של המשטרה.

השלטון של לקוחות הקעקוע על לקיחת ההחלטה.

לקוחות הקעקוע מגיעה להם השלטון המוחלט על החלטות הקעקוע. בסעיף זה נתמקד בחשיבות ההחלטה האישית של הלקוחות וכיצד פעולותיהם יכולות להשפיע על פעולותיהם.

חשיבות תקיית הכתב השחור לקוחות ואמנים.

תקיית הכתב השחור היא חלק חשוב וברור מהתהליך של קעקוע והיא משפיעה על הסרבה או האישור לקעקוע. בסעיף זה נדבר על חשיבותה ועל השפעתה העיקרית על בעלי קעקועות ועל אמנים.

מסקנה.

מסקנות הסעיפים הקודמים מסוכם בסיכום בסעיף זה. נציג מסקנות עיקריות וחשובות שצברנו בנושא הסרבה לקעקע.