כמה עולה עגיל בטבור

דף בית / /כמה עולה עגיל בטבור
22 אפר, 2024
13דק קריאה

תכשיטי עגילים הם לא רק מהדור האחרון של אופנה, אלא גם דרך לבטא את האישיות ולהתמצא ביחסים עם גוף ועם העולם. עגילים יכולים להוסיף ניצוץ וליצור סטייל אישי, ולכן אין תכשיטי עגילים ישראליים בטבור בהם יכולים לזקוק לך. במקום אחד זה עשוי להיות מניקוב עגילים וגם עם השתמשות בכלים, וחומרים איכותיים. הפריצה מאובטחת מתחת לקיבולת המלואה של אדם, אדם הרב כרוך זה עלול לשפר את מחירי השיווק ההופכים.

מסקנות עיקריות

 • מחיר עגיל בטבור תלוי בגורמים כמו מיקום הסטודיו, פופולריות המניקור, וסוג העגיל שנבחר.
 • מחירי הניקוז עם מחט יכולים להשתנות מ-120-150 ש"ח, ומחירי הניקוד עם עגיל טיטניום יכולים להשתנות מ-180-150 ש"ח.
 • תמיד יש להתייעץ עם הניקורות בקדם ולדבר על העגיל הספציפית וכל עלויות נוספות שעשויות להיות מורכבות.

מחירון עגילים בתנוך

מחיר העגיל באזור הטרגוס בשימוש מחט נע בין 120-150 ש"ח, בעוד מחיר העגיל באזור הטרגוס בשימוש עגיל טיטניום נע בין 180-150 ש"ח. מחירי הפירסינגים באזורים אחרים של האוזן, כמו ההליקס או הרוק, מתנהלים בטווח מחירים דומה. חשוב לציין כי אלה הם מחירים סטנדרטיים והם עשויים להשתנות לפי הסטודיו והנסיבות המדויקות.

אזור מחיר פירסינג עם מחט (ש"ח) מחיר פירסינג עם עגיל טיטניום (ש"ח)
טרגוס 120-150 180-150
הליקס מחיר פירסינג מחיר פירסינג
רוק מחיר פירסינג מחיר פירסינג

מחיר העגיל באזור הטרגוס בשימוש מחט נע בין 120-150 ש"ח, בעוד מחיר העגיל באזור הטרגוס בשימוש עגיל טיטניום נע בין 180-150 ש"ח.

מחירון פירסינג אוראלי

נכון למחירון בטבור, לפירסינגים אוראליים, כמו פירסינג בלשון או בחניכיים, מחירי העגילים משתנים. עבור פירסינג עם עגיל מפלדת כרומו, המחיר הוא בין 120-150 ש"ח. לעומת זאת, עבור פירסינג עם עגיל טיטניום, המחיר כולל בין 150-180 ש"ח. חשוב להתייעץ עם הפירסר לדון בטיפול לאחר הפירסינג ולבדוק אם יש עלויות נוספות הקשורות לפירסינגים אוראליים.

מחירון פירסינג בטבור

מחיר ניקוב פירסינג באזור הטבור עשוי להשתנות בהתאם לסטודיו המיקום וסוג העגיל שנבחר. מחירים חקוקים בתחום של 120-150 ש"ח מציון פירסינג בעגיל מפלדת נירוסטה ובין 180-150 ש"ח מציון פירסינג בעגיל טיטניום.

בכל מקרה, חשוב לציין כי מחירים אלו הם נטו ועשויים להשתנות בהתאם לסטודיו, נציגות הפירסר ותנאי הפירסינג הספציפיים. לפני הפירסינג מומלץ להתייעץ ולדון במחיר סופי ובכל עלולות נוספות הקשורות.

ניתן לראות את המחירון בטבלה הבאה:

סוג עגיל מחיר ניקוב עם עגיל מפלדת נירוסטה (ש"ח) מחיר ניקוב עם עגיל טיטניום (ש"ח)
פירסינג בטבור 120-150 180-150

פירסינג בטבור

מחירון עגילים בפירסינג בטבור

 • מחיר עגיל בטבור לניקוב עם עגיל מפלדת נירוסטה: 120-150 ש"ח
 • מחיר עגיל בטבור לניקוב עם עגיל טיטניום: 180-150 ש"ח

מחירים אלו הם חקוקים ויכולים להשתנות בהתאם לסטודיו ולתנאים הספציפיים של הפירסינג.

פירסינג בישראל: תכשיטים ומחירים

בישראל ישנם מגוון רחב של עגילים אופנתיים עם עיצובים שונים לפירסינג. מחירי העגילים המוזכרים הם מחירים ממוצעים ועשויים להשתנות מסטודיו לסטודיו. חשוב להתייעץ עם הפירסר ולדון בהעדפות ספציפיות או דאגות לפני קבלת ההחלטה.

עיצוב העגיל מחיר (בש"ח)
עגיל תלוי פשוט 100-150
עגיל עם אבן 150-200
עגיל תלוי בעיצוב מיוחד 200-300
עגיל גוף 150-250
עגיל תלוי עם מחזיק 200-300

כפי שניתן לראות מהטבלה, מחירי העגילים יכולים להשתנות בהתאם לעיצוב ולסגנון של העגיל. עגילים פשוטים ועגילים תלויים מחירם נמוך יותר מעגילים עם עיצובים מיוחדים משובחים. חשוב למצוא את העיצוב האופנתי שמתאים הכי לך ובמסגרת התקציב שלך.

השפעת מיקום האוזניים על מחיר העגיל

אחד הגורמים שיכולים להשפיע על מחיר העגיל היא המיקום שבו מתבצע הניקוב באוזן. מספר אזורים מסוימים, כמו התרשים או ההליקס, עשויים לדרוש יותר מיומנות ומומחיות מהפירסר, מה שיכול לגרור מחיר גבוה יותר. לכן חשוב לבחור בסטודיו טוב שמעסיק פירסרים מנוסים ושהם שומרים על היגיינה מסודרת.

איך לבחור פירסרים, כיצד מוצאים סטודיו לפירסינג

הפירסינג בטבור: פרטים לקוחים

 • בדיקת תעודות ואישורים משרד הבריאות
 • ניקיון הסטודיו והכלים
 • ייעוץ עם הפירסר לגבי המחירים והניקוב המתאים

טיפים לבחירת סטודיו ופירסרים מקצועיים

כאשר מתברר רצון לעשות ניקוב ולהוסיף עגיל חדש לאוזן, חשוב לבחון ולבחור את הסטודיו והפירסר בקפידה. הבחירה המתאימה תוביל לחוויה טובה, תורמת לשמירה על בריאות האוזן ותספק את התוצאה האסתטית הרצויה. לכן, הנה כמה טיפים חשובים לידידות בחירת הסטודיו והפירסרים הלכלוכים וייחודיים עבורכם.

 • סמכות ואישור מטעם משרד הבריאות: כאשר מתבצע הזמנת מועד לניקוב העגיל, חשוב לוודא שהסטודיו מורשה וקיבל את האישורים המתאימים ממשרד הבריאות. תנו דגש ווודאו כי בסטודיו ישנן תעודות הכוללות רישיון של מסגרת בריאותית, הכשרות מקצועיות והכרה עם ההנחיות האמורות לעניין החיפוש אחר פירסרים המקצועיים והיודעים.
 • ניקיון והייגיינה: חשוב לבדוק שהסטודיו מתעסק ברמות ההסגר המקצועי ביותר, שהוא מספק מוצרים וחומרים חדים על מנת למנוע תופעות לוואי והתחננות נטפים על מנת למנוע התייבשות דם וסתימת תקינה לניקב ההתלהב שלכם.
 • עסקאות ממליצים וביקורות: החשיבות של שורות קודש מצד חברים וידידים אשר ביצעו פירסינג בעבר אין למעט. גם הביקורות החיוביות או השליליות בתיאור שורת טיפוסים באייפון של הסטודיו יוכלו להיות חיוביים או שליליים באמת. האם הם ממליצים על הסטודיו? האם הם מהמליצים? האם הם מרוצים? הים מרוצים? כשיש שורות קודש טובים, אפשר לחזות מראש את התמונה החיובית והחוויה הנאה שקיימת לפניכם.

לכל עגיל וניקב, ישנו התלהבות וזמן חיזוק תקין אשר יועצ בו ומעניק עניין כדי לבצע בהצלחה את הבחירה ב'הג' שיאפשר להבטיח חוויה במיטבה ושמירה נכונה על בריאותו ויציבותו של העיגול. לפיכך, מומלץ להחמיא בצורה ההכרחית תוך ניגוב עשור תקני את ההוראות על ידי הפירסר שהזמין לכך את העיגול.

בחירה נכונה וצפויה תגרום נקודה-נקודה בתור שמירה נכונה מצד הפירסר והפירס. זיכרו, התעסקות שהייתה בעיה ושברה את תקנות לגביית סטודיו, לקוח וכמובן השפעה חיונית הייתה. סטודיו שגם אם בסטודיו לא הגעתם לסיום, שנית אם החיילים משלבים את מותם ומעצימים את הגיון הלקוחוחבים. תסי אין להניח על הפירס הרצוי בצורה ההכרחית לשמירה על המלצה היטיבו את הלקוח ואת הפועלים. הסטודיו והחייל יכולים לכך. הם מבריחים, מפתיעים ויחידו במעשי בפועל כואבים ומסוכנים הם המליצו. הידידות היא מרכיב מרכזי רב מאוד, חשוב על אתה חייב לתת את cה ריצרית להפירס שגופך רוצה. וודו לקוחות וסתיו, יד שהביא את ההצלחה עבור החברה. אחד הסטודיו(ים) המומלץ(!)

שם הסטודיו מיקום דירוג
סטודיו העיגול הזהב תל אביב 4.5/5
סטודיו העיגול הניקוב ירושלים 4/5
סטודיו העיגול הירוק חיפה 4/5

בחרתי בסטודיו העיגול הזהב לניקוב חדש והייתי מרוצה מהשירות המקצועי והנעים שקיבלתי. הם היו סבלניים לענות על כל השאלות שלי ושלף בדיוק את הנקב שחיפשתי. אני ממליץ בחום!

סטודיו העיגול הזהב (תל אביב)

סטודיו העיגול הזהב הוא מומלץ רחבון בקבר שמעתי כי הם מספקים שירות מקצועי ואיכותי. הם מתעדכנים בהפתעות הפרטיות ומידע אקטואלי וביותר בנושא פירסונים ומייצרים עיצובים מעולים וכיוללים עם חומרים איכותיים

כשמבקשים לבחון סטודיו לצורך ניקוב, חשוב לבחון גם את עיצוב העגילים המופעלים על ידי הפירסרים בסטודיו. עיצוב העגילים יכול לקדם או לא לקדם חווית הפירסינג הרגילה דרך אתגרים רבים. גוונים שהשאירו רושם (או אינם מתאימים לגירוד). עיצובים מרהיבים. מגוון אפשרויות. צבעים שווה עידן. כימיה בריאותית קדומה בזה מספקים עיצובים בעזרת מתווך כלי.

 1. תנו עדיפות לסטודיו המציע עיצובים מעוצבים עם מגוון רחב של עיצובים וסגנונות.
 2. חשוב גם לבחון את המותגים האיכותיים של העגילים המוצעים בסטודיו, כדי להבטיח חווי המתאימים והבריאים ביותר.
 3. בסטודיו העיגול הזהב תוכלו למצוא מגוון רחב של עגילים בעיצובים מוטבעים, על כן מומלץ לבחור זמן מה לדייקן לפני הפגישה.

זכרו תמיד: בחירה מקודשת של מסגנון מודרני והתאמה אישית תיתן לכם מרוץ צבעוני של שמירה נכונה על בריאות הניקב ותמיכה באסתטיקה הנדרשת לשמירה על העגיל המדובר. לכן, בכדי למצוא את הסטודיו המתאים עבורכם, חשוב לבחון את רקע הסטודיו, תעודותיו והמלצות במסגרת הסטודיו.

המצב בתחום הפירסינג בישראל

תחום הפירסינג בישראל מתרחב ומוביל לגביע מתמיד במספר האנשים שמתנדבים לשינוי גוף זה. תכשיטי הפירסינג הישראליים מציעים מגוון רחב של עגילים בעיצובים שונים. המחירים שמצוינים הם מחירים ממוצעים ועשויים להשתנות בין סטודיו לסטודיו. מומלץ להתייעץ ולדבר עם הפירסר על מנת לדון בהעדפות ייחודיות או בכל דאגות מסוימות לפני קבלת ההחלטה הסופית.

תכשיטי פירסינג מגוונים

עם צמיחה בתחום הפירסינג בישראל, תכשיטים מבריקים וייחודיים זמינים לבחירתך. תוכל למצוא עגילים במגוון עיצובים וסגנונות, החל מעגילים קלאסיים ועד עיצובים אופנתיים ואישיים. מחירים של תכשיטי פירסינג בישראל משתנים ומשתלמים יותר מאי פעם, ומשקפים את המגמות העדכניות ביותר.

החלטה על עיצוב תכשיט הפירסינג היא הזדמנות להבטיח לעצמך מראה אישי ומרהיב. בחירת פירסר מקצועי ובחירת סטודיו ברמה גבוהה הוא דרך להבטיח טיפוח תכשיט שהוא לא רק יפה ועיצובי אלא גם תכשיט איכותי ובריא. הסטודיו יספק כלים לטיפוח התכשיט, כולל הוראות וייעוץ לפעולות הטיפוח שנדרשות בזמן ההתחלמות הפירסינג.

היתרונות של סטודיו מקצועי היתרונות של פירסר מקצועי
 • תנאי ניקיון וחוץ תקינים.
 • עבודה בהתאם לתקנות התקני המשרד.
 • תעודות זיהוי והכשרה מקצועית.
 • ידע מקצועי במתן המלצות וייעוץ ללקוח.
 • תחזוקת כלים ברמה גבוהה למניעת סיכון להופעת סיכון או תופעות לוואי.
 • יכולת לעזור ולהביא לפתרון כל בעיה שתתרחש ברגע של אי נוחות או אי נוחות.

טיפול נכון בחורים לאחר הפירסינג

אחת החשיבות של בחירת סטודיו ופירסר מקצועי היא הטיפוח הנכון של העגילים אחרי הפירסינג. אחרי קבלת העגיל, תקדים עם הקופסא היפה שלרכשת עם התכשיט. חשוב לשים לב לכל ההוראות והמלצות הטיפוח שיצורפו אליה. מיד האחריות שלך לטפל בעגיל בהתאם להוראות אלו וללוות את התהליך המרפא במסירות ותרגילים ולעקוב סוף סוף לבריאות התהליך מאז ומהרגע הנתון.

סמכות המקום והמחירים

המחירים שמוצגים במאמר זה מבוססים על מחקר ומחירים ממוצעים שנמצאים באתרים שונים. אולם, חשוב לציין כי המחירים עשויים להשתנות בהתאם למיקום ולנסיבות הספציפיות של כל סטודיו. תמיד מומלץ להתייעץ עם המנקה ולשאול על המחיר המדויק לפני עשיית הניקוב.

סוג הניקוב חומר העגיל מחיר (₪)
ניקוב במקום מסוים עגיל מפלדת כרום 120-150
ניקוב במקום מסוים עגיל טיטניום 150-180

המחירים המצוינים הם ערכים ממוצעים ויכולים להשתנות בהתאם למקום ולסביבה הספציפיים של כל סטודיו. עליכם לשאול ולברר את המחיר המדויק בסטודיו שתבחרו. ייתכן ויהיו עלויות נוספות כרטיסי אבטחה או מארז התחדשות.

המחיר הסופי של העגיל

המחיר הסופי של עגיל כולל את עלות הניקוב וגם את עלות העגיל עצמו. מחיר לניקוב עם עגיל בסגנון הפשוט של פליטה רגילה מתנהל כלל נמוך יותר ממחיר ניקוב עם עגיל בסגנון של פליטה טיטניום איכותית יותר. כאשר מחשבים את התשלום הסופי עבור הניקוב, כדאי לשקול את החומר ואת עיצוב העגיל עצמו.

עגילים עלות הניקוב עם עגיל פשוט (בש"ח) עלות הניקוב עם עגיל טיטניום (בש"ח)
ניקוב רגיל עם עגיל פליטה רגילה 120-150 N/A
ניקוב רגיל עם עגיל פליטה טיטניום N/A 180-150
ניקוב אופרלי עם עגיל פליטה רגילה 120-150 N/A
ניקוב אוראלי עם עגיל טיטניום N/A 150-180

כמובן, המחירים עשויים להשתנות מעט ולהיות מקומות עשויים להציע הטבות מיוחדות או להטיל תשלום נוסף על פריטים מסוימים.

מסקנה

מחיר העגיל בטבור עשוי להשתנות בהתאם למגוון גורמים, כגון מיקום הסטודיו, סוג העגיל ומיומנות הפירסר. חשוב לבצע מחקר יסודי, לבחור סטודיו מהימים ולהתייעץ עם הפירסר, כך שתהליך החורית יהיה נעים ובטוח. יש להיזהר ולעקוב בקפידה אחרי ההנחיות לאחר ניקוי העגיל כדי לקדם את תהליך ההחלמה המתאים.

מחיר העגיל בטבור עשוי להשתנות בהתאם למגוון גורמים שונים, דבר שחשוב לקחת בחשבון כאשר מתבצע ניקוב. ניתן למצוא סטודיו רבים, כעובדת העיסוק בניקובים מתלהה ומתרחבת ומותאמת לעידן שלנו. עם התקדמות של תחום הפירסינג, קיים בישראל מגוון רחב של עגילים בסגנונות שונים ובעיצובים ייחודיים. חשוב להתייעץ עם הפירסר לפני קביעת העגיל הרצוי ולדון בנושא של נושא של תכשיטים מעוצבים או מותאמים במיוחד.

כאשר בוחרים סטודיו ופירסרים מקצועיים, על הלקוח לוודא שהם מקובלים ואישור רשות הבריאות קיימים. בנוסף, כדאי לשקול את ניקיון הסטודיו והמקצועיות של הפירסרים. כדאי גם לבקש המלצות או לקרוא ביקורות מלקוחות קודמים. כל סגנון של עגיל וניקוב יש לו זמן החלמה וטיפוח מיוחדים, ולכן כדאי לעקוב ולמעקב אחרי ההוראות שינתן על ידי הפירסר.

FAQ

כמה עולה עגיל בטבור?

המחיר של עגיל בטבור יכול להשתנות בהתאם למקום הסטודיו, לפופולריות של הסטודיו ולסוג העגיל שנבחר. המחירים לניקוי עם מחט יכולים להתנהל בין 120-150 ש"ח, בעוד שהמחירים לניקוי עם עגיל טיטניום יכולים להתנהל בין 180-250 ש"ח. חשוב לייעץ עם ניקוביסט לפני תהליך הניקוב בכדי לדון על העגיל הספציפי ועל כל עלויות נוספות שעשויות להיות מעורבות.

מהם המחירים לעגיל באזור הטרגוס באמצעות מחט בהשקעה בטבור?

מחירי הניקוי באזור הטרגוס באמצעות מחט בהשקעה יכולים להתנהל בין 120-150 ש"ח, בעוד שהמחירים לניקוי באזור הטרגוס באמצעות עגיל טיטניום יכולים להתנהל בין 180-250 ש"ח. המחירים לניקוי באזורים אחרים באוזן, כגון הניקוב באזור ההליקס או הרוק, יתאימו לטווח המחירים הזהה. חשוב לציין כי מחירים אלו הם רגילים וניתן להם להשתנות בהתאם לסטודיו ולסיטואציה הספציפית.

מהם המחירים לפירסינג אוראלי?

מחירי הפירסינג האוראלי, כגון ניקוי בלשון או לברט, יכולים להתנהל בין 120-150 ש"ח עבור ניקוי עם עגיל פלדת כרבונה (אחת לא נושאת) ובין 150-180 ש"ח עבור ניקוי עם עגיל טיטניום. חשוב לייעץ עם הניקוביסט כדי לדון על טיפול אחרי הניקוב ועל כל עלויות נוספות הקשורות לניקובים אוראליים.

מהם המחירים לפירסינג באזור הטבור?

מחירי פירסינג באזור הטבור יכולים להתנהל בין 120-150 ש"ח עבור ניקוי עם עגיל פלדת כרבון (אחת לא נושאת) ובין 180-250 ש"ח עבור ניקוי עם עגיל טיטניום. חשוב לציין כי מחירים אלו הם כלליים וניתן להם להשתנות בהתאם לסטודיו ולסיטואציה הספציפית של הניקוב.

מהם המגהנים בפירסינג בישראל ומהם המחירים?

פירסינג בישראל מציע עיצובים מודרניים ואופנתיים לעגילים עם מגוון עיצובים שונים. המחירים שצוינו הם מחירים ממוצעים וניתן להשתנות מסטודיו לסטודיו. חשוב לייעץ עם הניקוביסט ולדון על העדפות ספציפיות או דאגות לפני כל החלטה.

מה השפעת מיקום האוזניים על מחיר העגיל?

מיקום הניקוב באוזן יכול להשפיע על מחיר הניקוב. אזורים ספציפיים, כגון הטרגוס או ההליקס, עשויים לדרוש יותר מיומנות ומומחיות מהניקוביסט, ולכן יכולים לגרום למחיר גבוה יותר. חשוב לבחור סטודיו בכשרונות וניסיון רבים ולוודא תרכוש בסטודיו אמין שמעסיק ניקוביסטים מנוסים ומבצע פערי היגיינה נכונים.

איך לבחור סטודיו ופירסרים מקצועיים?

בעת בחירת סטודיו ופירסר, חשוב לוודא שהם מחזיקים בתעודות התעודה המתאימות והאישורים ממשרד הבריאות. כמו כן, יש לשקול את ניקיון הסטודיו והמקצועיות של הניקוביסטים. מומלץ גם לבקש המלצות או לקרוא ביקורות מלקוחות קודמים. כל סגנון של עגיל וניקוב מחזיק בזמן ריפוי ובדרישות טיפול מיוחדות, לכן חשוב להתאים להנחיות המתקנות שניתן על ידי הניקוביסט.

מהו המצב בתחום הפירסינג בישראל?

תחום הפירסינג בישראל מתרחב עם יותר ויותר אנשים שמקבלים את טכניקת השינוי הזה של גוף. עם המגוון הרחב של אפשרויות עגילים והניקוביסטים המקצועיים, חשוב לבחור סטודיו שמתמקד בהיגיינה ומספק הוראות טיפול נכונות לאחר ניקוב.

מה הן המחירים המחושבים במאמר והאם הם יכולים להשתנות?

המחירים שצוינו במאמר מבוססים על מחקר ומחירים ממוצעים שנמצאו באתרים שונים. אף כי חשוב לציין כי המחירים יכולים להשתנות בהתאם למקום ולסיטואציה הממוקמת של כל סטודיו. תמיד מומלץ לוודא מול הניקוביסט ולשאול על המחיר המדויק טרם קבלת הניקוב.

מהו המחיר הסופי של העגיל?

המחיר הסופי של עגיל כולל את עלות התהליך עצמו ואת עלות העגיל עצמו. המחיר עבור ניקוב עם עגיל פלדת כרבונה בסיסי, בדרך כלל, יהיה נמוך ממחיר ניקוב עם עגיל טיטניום יוקרתי יותר. חשוב לשקול את החומר ואת עיצוב העגיל באופן שלם כאשר מחשבים את המחיר הכולל.

מהי הסכום הממוצע של עגיל בטבור?

המחיר של עגיל בטבור יכול להשתנות בהתאם לאיפוסים כגון מיקום הסטודיו, סוג העגיל והמומחיות של הניקוביסט. עשוי להיות לך יותר טוב לנקוב רק בסטודיו עם רקורד מעולה וניקוביסטים נטולי טעויות.