כמה עולה ספטום

דף בית / /כמה עולה ספטום
29 אפר, 2024
8דק קריאה

ספטום הוא סוג של פירסינג המונח באמצעות עגיל בין הנחיריים, והוא נפוץ מאוד בישראל. אם אתם מעוניינים להתקין פירסינג ספטום, חשוב לדעת את מחיר הפירסינג והאופציות שקיימות אצל סטודיו הפירסינג.

תאריך עדכון המחירון הוא 14.06.20. לסטודיו פירסינג באוזניים המחיר לעגיל בתנוך בעזרת מחט יעלה בין 120-150 ש"ח. לסטודיו פירסינג קטן יותר, עם שטח פנימי קטן יותר, ייקח מכם 120-150 ש"ח עם עגיל סרג'יקל סטיל ו-180-250 ש"ח עם עגיל טיטניום. כמו כן, המחיר עשוי להשתנות תלוי במיקום הפירסינג ובמידות העגיל.

נקודות מרכזיות:

 • מחיר הפירסינג ספטום יכול להשתנות, תלוי בסוג העגיל ובמיקום הפירסינג.
 • סטודיו פירסינג אמין ומקצועי הינו חשוב כדי להבטיח תהליכים תקינים ולמנוע בעיות.
 • לפירסינג ספטום קיימות הרבה אפשרויות עיצוב וחומרים כגון סרג'יקל סטיל וטיטניום.
 • מחיר הפירסינג עשוי להשתנות בין סטודיו לסטודיו ובין סוגי העגילים השונים.
 • שימו לב לניקיון הסטודיו ולטיהור המכשירים על מנת למנוע זיהומים מיותרים.

פירסינג אוזניים

לפירסינג באוזניים המחיר יעלה בין 120-150 ש"ח עבור עגיל בתנוך בעזרת מחט.

סוג הפירסינג מחיר בעזרת עגיל סרג'יקל סטיל מחיר בעזרת עגיל טיטניום
תנוך 120-150 ש"ח 180-150 ש"ח
הליקסה 120-150 ש"ח 180-150 ש"ח
טראגוס 120-150 ש"ח 180-150 ש"ח
רוק 120-150 ש"ח 180-150 ש"ח
קונץ' 120-150 ש"ח 180-150 ש"ח
פלאט 120-150 ש"ח 180-150 ש"ח
דיית' 120-180 ש"ח 150-220 ש"ח
אינדסטריאל 200-250 ש"ח 300-250 ש"ח

המלצות לבחירת פירסרים:

 • וודא כי הסטודיו בעל אישור משרד הבריאות.
 • בדוק את ניקיון הסטודיו ווודא אי קיום בעלי חיים או עישון בתוך המתחם.
 • וודא כי לסטודיו יש אישור סטרילי ושהחור יעשה בעזרת מחט חד פעמית.
 • שים לב למחיר העגיל וקח בחשבון שהמחירים עשויים להשתנות.

פירסינג בלשון

במעבר משפתיים רגיל לפירסינג בלשון, ישנם מספר דברים שיש לקחת בחשבון. המחירון מעיד כי עבור פירסינג בלשון, המחיר יעלה בין 100-200 ש"ח. לפירסינג בלשון ניתן למצוא מבחר סוגים שונים, עם עיצובים וחומרים שונים.

לכן חשוב לבחור פירסינג בלשון המתאים לך ולכל מקרה ספציפי. יש לשים לב לטיב החומר ולגורמים האחרים המשפיעים על המחיר. כמו כן, כשמבחרים פירסינג בלשון, כדאי לבחון את הסטודיו בו תולה את העגיל, ולוודא שהוא מאושר על ידי משרד הבריאות ושהוא מקיים את הנהלים הנדרשים לניקיון ולסטיריליזציה.

בנוסף, כשמתאימים את עצמך לפירסינג בלשון, יש לקחת בחשבון שהמחיר עשוי להשתנות בין סטודיו לסטודיו ולכן כדאי לחקור את האופציות השונות ולבחור עם התשומת הלב הנדרשת.

פירסינג בלשון

סוג העגיל מחיר (ש"ח)
סרג'יקל סטיל 100-150
טיטניום 150-200

פירסינג בין הגבות (ברידג')

ברידג' בין הגבות הוא סוג פירסינג פופולרי המתבצע בין שני הגבות, ישירות מעל האף. זהו צורת פירסינג מעוצבת שמשתלבת באופן אסתטי עם מבנה הפנים ומעניקה מראה ייחודי ומרהיב לפרצוף.

מחיר הפירסינג בין הגבות נע בין 150 ל-250 ש"ח, תלוי במקום הביצוע ובסוג העגיל. פירסינג ברידג' מחייב דיוק ומומחיות מצד הפירסר, אך בגלל המראה המרהיב, רבים מעדיפים לבחור בפירסינג זה. העגילים המשמשים בפירסינג בין הגבות עשויים מחומרים איכותיים ועמידים, וניתן למצוא מגוון רחב של עיצובים.

שם הפירסינג מחיר (ש"ח)
ברידג' בין הגבות 150-250

פירסינג סמיילי על השפתיים העליוניות

פירסינג סמיילי על השפתיים העליוניות הוא פירסינג מודרני ואסתטי שמזין תפאורה מיוחדת לפרצוף. תהליך הפירסינג משולב בעגיל סמיילי שמונח על השפתיים העליוניות ומעניק מראה מרענן ומקורי.

המחיר לפירסינג סמיילי על השפתיים העליוניות תלוי במגוון גורמים. בדרך כלל, היערך המחיר לעגיל סמיילי בין 70-250 ש"ח. המחיר עשוי להשתנות בהתאם לחומר עגיל הסמיילי, העיצוב ואיכות העבודה. בסטודיו פירסינג, ניתן למצוא מבחר רחב של עגילי סמיילי במחירים מגוונים.

יתרונות של פירסינג סמיילי על השפתיים העליוניות:

 • נראות מודרנית ומיוחדת לפנים
 • אפשרות לבחירה בסגנונות ועיצובים שונים
 • לא דורש תוכנה של מערכת הפעלה כלשהי
 • התאמה אישית למבנה פנים וצורת השפתיים
 • תהליך יישור פשוט ופעילות מוגברת

פירסינג סמיילי על השפתיים העליוניות הוא אופציה מרתקת ומרהיבה לשדרג את מראה הפנים. העגיל סמיילי מצויד במסמרים חדים המונחים בתוך השפתיים, וזה עשוי לגרום לחומצה לבעוט חזק את השפתיים במהלך התהליך.

מחיר פירסינג סמיילי על השפתיים העליוניות:

סוג העגיל מחיר (ש"ח)
עגיל סרג'יקל סטיל 70-150
עגיל טיטניום 150-250

לפירסינג סמיילי על השפתיים העליוניות, יש את היתרון של אפשרות התאמה אישית לגוף ולטעם האישי של האדם. המחיר עשוי להשתנות בין סטודיו לסטודיו ובין סוגי העגילים השונים.

פירסינג טראגוס (אזור העליון של האוזניים)

פירסינג טראגוס הינו פירסינג שממוקם באזור העליון של האוזניים ומשתלב בצורה ייחודית עם אוזניים הכוללות תכשיטים יפים ומעניינים. הפירסינג מורכב מעגיל שמחובר לאוזן מדרך חור נוסף שנעשה על גבי שורש החוט הקרקעי-קומידן של האוזן. המחיר של פירסינג טראגוס נע בין 130-200 ש"ח, ותלוי בסוג העגיל והחומר ממנו עשוי העגיל. זוהי אפשרות מעולה להוסיף אופנה וסטייל מיוחדים למראה האישי.

הנה דוגמה למחירון העגילים בפירסינג טראגוס:

סוג העגיל מחיר (ש"ח)
עגיל סרג'יקל סטיל 130
עגיל טיטניום 200

עם פירסינג טראגוס, ניתן לשדרג את המראה האישי עם תכשיט מקורי ומרהיב, בעל איכות מעולה ונוכחות מרשימה. בחירת סטודיו מרובה ניסיון ומומחים מקצועיים יכולה להבטיח תהליכים בטוחים ונעימים במהלך הפירסינג, ולהבטיח את שלמות הרעיון היצירתי שלך.

פירסינג טראגוס

מהם יתרונות הפירסינג טראגוס?

 • יכולת להדגיש את מראה האוזן ולהוסיף סטייל אישי
 • נוחות בשימוש ואורך חיי סול לטווח הממושך
 • איכות וסטייל שמותאמים אישית לטעם ולסגנון של הלקוח
 • עיצובים וצבעים מגוונים עבור בחירה אישית וייחודית

פירסינג טראגוס הוא פתרון מושלם להוספת סטייל וקיומם של תכשיטים בצורה מרהיבה וייחודית. הוא מבטיח שהמראה האישי יתקבל בהערכה ובתשומת לב מסביב. בחירת עגילים המותאמים אישית מבטיחה נוחות ועמידות, ומבטיחה שהאוזן תשמר בריאה וניקיון משומר.

פירסינג אינדסטריאל (קו מתכת באזור האוזניים)

בפירסינג אינדסטריאל, מבית הפירסינג כסאג' המוביל בתחום הפירסינג, תוכלו למצוא מגוון עגילים מתכתיים המותאמים לפירסינג באזור האוזניים. העגילים בעיצוב מיוחד ומגוון גדול של סגנונות מתאימים לטעמים וסגנון אישי שונים.

מחיר הפירסינג אינדסטריאל ישונה בין 150-400 ש"ח, תלוי בעיצוב, החומר שבו עשוי והאיכות של הפירסינג. המותגים הנמכרים ביותר בשוק הוא כסאג' וכל מוצר מגיע עם אחריות ובדיקה במעבדות לפני מכירה.

סוג העגיל מחיר בש"ח
עגיל אינדסטריאל סטנדרטי 150-250
עגיל אינדסטריאל יוקרתי 250-400

מה אומרים על הפירסינג אינדסטריאל?

"עגיל האינדסטריאל הוסיף לי את הטאץ' המתכתי והמראה המודרני שאני רציתי."

דניאל, לקוח מרוצה

סוגי עגילים אינדסטריאלים:

 • עגיל אינדסטריאל סטנדרטי – העגיל בעיצוב מודרני ופשוט.
 • עגיל אינדסטריאל יוקרתי – העגיל בעיצוב משובח ומיוחד.

המלצות לבחירת פירסרים

כאשר מחפשים פירסרים עבור פירסינג, חשוב להתעקש על סטודיו המשלב את המקצועיות והאמינות עם תנאים בריאותיים ותהליכים מסודרים. כאשר תכננתם לבדוק סטודיו לפירסינג, שימו לב לכמה נקודות המסייעות לקבלת ההחלטה הנכונה:

 1. אישור משרד הבריאות: ודאו שהסטודיו מחזיק באישור רשמי ממשרד הבריאות. זה מבטיח שההפעלה של הסטודיו עומדת בתקנים הבריאותיים ושהתנאים הסביבתיים הם בריאים ובטוחים.

 2. ניקיון ותחזוקה: בדקו את רמת הניקיון והתחזוקה של הסטודיו. צריך לוודא שהמקום נקי, מאורגן וחסר לכל חיות מחמד או עישון שיכולים להשפיע על תהליכי החפיפה של הפירסינג.

 3. אישור סטרילי: בדקו כי לסטודיו יש אישור סטרילי ממשרד הבריאות. זה מבטיח שכל הכלים והחומרים המשמשים בפירסינג הם נקיים ומחודשים, ושתהליכי החפיפה מתבצעים באופן בטוח ובריאותי.

 4. חורים חד פעמיים: ודאו שתהליך חפיפת הפירסינג מתבצע באמצעות מחטות חד פעמיות. זה מסודר להבטיח יכולת עקיפה מפני הדבקה וחולשה של החומר.

 5. שיקול המחיר: כאשר בוחרים פירסרים, כדאי לקחת בחשבון את מחיר העגיל עצמו ולוודא שהוא מתאים לתקציב שלכם. כמו כן, כדאי לפנות תשומת לב לכך שהמחירים עשויים להשתנות בין סטודיו לסטודיו ובין סוגי העגילים השונים.

ספטום באף

ספטום באף הוא עגיל המונח במחיצה המפרידה בין הנחיריים. מחיר הספטום יהיה בין 100-250 ש"ח, ניתן למצוא סוגים מגוונים של עגילי ספטום בסטודיו פירסינג.

עגילים מחיר (ש"ח)
ספטום באף – סוג 1 100-150
ספטום באף – סוג 2 150-200
ספטום באף – סוג 3 200-250

מסקנה

ספטום הוא פירסינג נפוץ באף המונח במחיצה המפרידה בין הנחיריים. מחיר הספטום ישתנה לפי סוג העגיל, החומר, והעיצוב. יש לבחור עגיל ספטום המתאים לגוף ולטעם האישי של הלקוח. המחירון מציין את המחיר הממוצע לסוגי הפירסינג השונים. יש לקחת בחשבון שהמחירים עשויים להשתנות בין סטודיו לסטודיו ובין סוגי העגילים השונים. בחירת סטודיו מקצועי ואמין חשובה כדי להבטיח תהליכים תקינים ולמנוע בעיות כמו זיהומים או הצטלקות.

FAQ

כמה עולה ספטום?

מחיר הספטום יהיה בין 100-250 ש"ח, ניתן למצוא סוגים מגוונים של עגילי ספטום בסטודיו פירסינג.

כמה עולה פירסינג באוזניים?

מחיר פירסינג באוזניים יעלה בין 70-170 ש"ח, עבור פירסינג בתנוך האוזן עם עגיל בעזרת מחט.

כמה עולה פירסינג בלשון?

מחיר פירסינג בלשון יעלה בין 100-200 ש"ח.

כמה עולה פירסינג בין הגבות (ברידג')?

מחיר פירסינג בין הגבות (ברידג') מתחיל ב-150 ש"ח ועולה עד 250 ש"ח.

כמה עולה פירסינג סמיילי על השפתיים העליוניות?

מחיר פירסינג סמיילי על השפתיים העליוניות יהיה בין 70-250 ש"ח.

כמה עולה פירסינג טראגוס (אזור העליון של האוזניים)?

מחיר פירסינג טראגוס יעלה בין 130-200 ש"ח.

כמה עולה פירסינג אינדסטריאל (קו מתכת באזור האוזניים)?

מחיר פירסינג אינדסטריאל יעלה בין 150-400 ש"ח.

מהם המלצות לבחירת פירסרים?

כשמחפשים פירסרים, יש לוודא שיש לסטודיו אישור משרד הבריאות. יש לבחון את הניקיון של הסטודיו ולשים לב אם יש בו בעלי חיים או עישון. יש צורך להבטיח שלסטודיו יש אישור סטרילי ושהחור יעשה על ידי מחט חד פעמית. כשמבחרים פירסרים כדאי להביא בחשבון את מחיר העגיל עצמו שעשוי להשתנות ולקחת בחשבון שבניהם המחיר יכול להשתנות.

מהים ספטום באף?

ספטום באף הוא עגיל המונח במחיצה המפרידה בין הנחיריים. מחיר הספטום יהיה בין 100-250 ש"ח, ניתן למצוא סוגים מגוונים של עגילי ספטום בסטודיו פירסינג.