כמה עולה לעשות עגיל בטבור

דף בית / /כמה עולה לעשות עגיל בטבור
25 אפר, 2024
6דק קריאה

התכשיטים בטבור הם ייחודיים במינם ומעניקים מראה מרהיב ומודרני לכל בנתייה. אם אתם חושבים על עגיל בטבור, ייתכן שתשקלו את המחיר שלו. אז כמה עולה לעשות עגיל בטבור ומה המחירים שנפוצים בעלי הכרות עם תעשיית הפירסינג והתכשיטים בטבור?

על פי מחירון שחבר בסטודיו שמתמחה בפירסינג ותכשיטי טבור, מחיר לעשות עגיל בתנוך בעזרת מחט יעלה בין 120-150 ש"ח. מחירים אלו הם מחירים סטנדרטיים ויכולים להשתנות אם לדוג' הסטודיו נמצא באיזור מרכזי, או אם מדובר בסטודיו מבוקש או פירסר מבוקש. כמו כן, המחיר יכול להשתנות בהתאם לסוג העגיל שנבחר.

נקודות מרכזיות:

 • מחיר לעשות עגיל בטבור יכול להיות בין 120-150 ש"ח, תלוי בסוג העגיל והסטודיו.
 • מחירים סטנדרטיים יכולים להשתנות בהתאם למקום הסטודיו ולביקוש הפירסר או הסטודיו.
 • לפני שתבחרו סטודיו לעגיל בטבור, כדאי לשקול מספר גורמים כמו מחיר, אישור משרד הבריאות וניקיון הסטודיו.
 • אפשר למצוא עגילים בטבור ייחודיים שיתאימו לטעמכם ולתקציבכם.
 • שימו לב לתהליך החולב לפני הפירסינג ותעקבו בקפידה אחרי ההוראות לאחר הפירסינג.

מחירון פירסינג בטבור

עבור פירסינג בטבור, מחטות עזר וחומרים שונים נמצאים בשימוש ומשפיעים על המחירים. לפירסינג בעמודות אמצעיות מחיר סטנדרטי של בין 120-150 ש"ח. במידה ומעוניינים בהשתמש בעגיל סרג'יקל סטיל, יש לצפות בעלות דומה בין 120-150 ש"ח. ואם ברצונכם לעבוד עם עגיל טיטניום, שקרוב יותר לחומר השלישי, יש לצפות בעלות שתתנהל בין 150-180 ש"ח.

החיסרון במחירון פירסינג בטבור הוא שהמחירים המופיעים הם מחירים סטנדרטיים שיכולים להשתנות בין הסטודיו לסטודיו.

המחיר הסופי בפירסינג צריך להתאים לתקציב ולציפיות שלכם. במידה ואתם צרכים פירסינג מעולה, כדאי לשקול בנוסף את איכות העגיל ואת האפשרויות האחרות בשוק.

ניתן לראות שהמחירון המומלץ לפירסינג בטבור מספק את המחירים הסטנדרטיים לפירסינג בטבור ולכן עשוי לשמש הנחה נהדרת בבחירת הסטודיו המתאים עבורכם.

סוגי פירסינג ומחירים

בעת ביצוע פירסינג בטבור, קיימים מגוון סוגים שונים ומחירים שונים המתאימים לעגיל המבוקש ולחור באוזן. לדוגמה, עבור פירסינג בתנוך בעזרת מחט, מחיר התהליך יעלה בין 120-150 ש"ח. ישנם גם פירסינגים שבהם השומרים על תבור אוזן, בעזרת פטמה, ומחירם עשוי להגיע עד 200 ש"ח. שים לב כי ישנם סוגים נוספים של פירסינג בטבור, כגון פירסינג בגבה או בתנוך האוזן, אשר יכולים להיות זמינים גם בהגרלה מחירית מבוקשת.

טבלה: סוגי פירסינג ומחירים

סוג הפירסינג סוג העגיל מחיר בממוצע (ש"ח)
פירסינג בתנוך עגיל באמצעות מחט 120-150
פירסינג בתבור עגיל פטמה עד 200
פירסינג בגבה עגיל מיוחד לגבה מחיר עובדה

כשנמצאים בתהליך בחירת סוג הפירסינג המתאים לך, כדאי לשקול את המחירים השונים לעגילים ולהבין שהם עשויים להשתנות בהתאם למקום הביצוע ולסוג הפירסינג.

בסיכום, סוגי הפירסינג בטבור מגוונים והם משתנים לפי העגיל המבוקש והתהליך הדרוש. מחירים עבור רוב הפירסינגים נמצאים בטווח המחירים שפורסמו על ידי סטודיו מומלץ. בעת בחירת הפירסר, יש לקחת בחשבון את התהליך החולב לפני הפירסינג ולשקול את המחירים על פי התהליך והאישורים הנדרשים.

כיצד לבחור סטודיו לפירסינג

הבחירה של סטודיו מתאים לפירסינג היא צעד חשוב לצורך הבטיחות והאיכות של התהליך. כאשר מחפשים סטודיו, ישנם כמה דברים שחשוב לשקול ולקחת בחשבון:

 1. האישור משרד הבריאות: ודאו שהסטודיו מנהל את התהליך בהתאם לכללי הבטיחות ושהם מחוייבים על ידי משרד הבריאות. זה יכול לשרת כאישור עבור ההתמחות והמקצועיות של הפירסרים שעובדים שם.
 2. ניקיון ותחזוקה: בדקו את רמת הניקיון והתחזוקה של הסטודיו. הם צריכים לעמוד בסטנדרטים האיכותיים הגבוהים ביותר כדי להבטיח תנאים בריאים ונעימים לפירסינג.
 3. גיל מינימלי: קחו בחשבון את הגיל המינימלי הנדרש לפירסינג, שהוא 16. אם הסטודיו לא דואג לכך, ייתכן שהם לא מתבקשים או קשורים לאיכות או לתנאים בריאותיים ובטוחים.

בחירת סטודיו מתאים יכולה להבטיח חווית פירסינג מוצלחת ומרגשת. עקבו אחר טיפים אלו כאשר אתם מחפשים סטודיו לפירסינג והבטיחו לעצמכם את האיכות הגבוהה ביותר.

סטודיו לפירסינג

סטודיו מומלץ לפירסינג

מאמרות תמונות דירוגים
מאמר 1 תמונה 1 דירוג 1
מאמר 2 תמונה 2 דירוג 2
מאמר 3 תמונה 3 דירוג 3

טיפים לפירסינג

כאשר מתעניינים בפירסינג, כדאי לקחת בחשבון כמה טיפים. יש להביא בחשבון את התהליך החולב לפני, במהלכו יתבצע הפירסינג. גם חשוב להקשיב להוראות הטיפול ולמלא אחריהן, ולהתייעץ עם מומחה במקרים חריפים או בשאלות. כמו כן, יש לבחון את המחיר של העגיל עצמו, שיכול להשתנות בהתאם לסוג העגיל ולחומרים המשמשים.

 1. התהליך החולב לפני הפירסינג – לפני שאתה הולך לעשות פירסינג, חשוב לוודא שהתהליך החולב באוזן מבוצע מסיבה. יש לדאוג שהאוזן נמצאת במצב בריא לפירסינג ושאין זיהום או דלקת באוזן הפנימית שלך.
 2. התייעצות עם מומחה – במקרים חריפים או בשאלות שיש לך בנושא הפירסינג בטבור, תמיד כדאי להתייעץ עם מומחה. המומחה יוכל לתת לך מענה מתוך הידע והניסיון שלו ולתת לך מעצות ייחודיות לפירסינג המוצלח.
 3. בחירת העגיל המתאים – יש לבחון את המחיר של העגיל עצמו ולהתאים אותו לתקציב שלך. ישנם סוגים שונים של עגילים לפירסינג בטבור, והמחירים עשויים להשתנות בהתאם לסוג העגיל ולחומרים המשמשים.

אם תתקפד על טיפול נכון, תקבל תוצאות מוצלחות מהפירסינג ותוכל ליהנות מעגיל בטבור יפה וייחודי שיתיבד בך בצורה אישית.

מסקנה

לעשות עגיל בטבור בעזרת פירסר עם עגיל סרג'יקל סטיל יעלה בין 120-150 ש"ח. אנחנו ממליצים לך לשקול את התהליך החולב לפני הפירסינג ולוודא שהמחירים סבירים ושווים לאיכות העבודה שתקבל. כשמחפשים סטודיו לפירסינג, חשוב לבדוק שהסטודיו מוסמך ונקי, ושהפירסר מבצע את הפעולה עם התייחסות מוחלטת להוראות הטיפול כדי למנוע סיכון לדבקה או הצטלקות.

בחירת סטודיו איכותי היא המפתח לפירסינג בטבור מוצלח. כל סוג של פירסינג דורש אמינות ומומחיות כדי למזער את הבעיות והתופעות הלוואי. בכדי לקבל עגיל בטבור במחיר הוגן ולהבטיח את הבריאות שלך, כדאי לשקול את כל התהליכים שעוברים בסטודיו לפני שאתה לוקח החלטה.

כשמדובר על פירסינג באזור רגיש כמו האוזן, הקפידות היא המפתח. אז לפני שאתה עולה לעץ המחלק, וודא שמדובר במקום מוסמך ונקי עם תנאים היגייניים של תקנות משרד הבריאות. ואל תשכח לבדוק טיפול מקצועי ואיכותי לאחר מכן כדי להבטיח תוצאות מוצלחות ובריאות אוזן משופרת.

FAQ

כמה עולה לעשות עגיל בטבור?

על פי מחירון שחבר בסטודיו שמתמחה בפירסינג ותכשיטי טבור, מחיר לעשות עגיל בתנוך בעזרת מחט יעלה בין 120-150 ש"ח. מחירים אלו הם מחירים סטנדרטיים ויכולים להשתנות אם לדוג' הסטודיו נמצא באיזור מרכזי, או אם מדובר בסטודיו מבוקש או פירסר מבוקש. כמו כן, המחיר יכול להשתנות בהתאם לסוג העגיל שנבחר.

מהם מחירי פירסינג בטבור?

על פי מחירון של סטודיו מומלץ לפירסינג, מחיר לפירסינג בטבור בעזרת מחט יעלה בין 120-150 ש"ח. אם מדובר בפירסינג עם עגיל סרג'יקל סטיל, המחיר יעלה בין 120-150 ש"ח. אם מדובר בפירסינג עם עגיל טיטניום, המחיר יעלה בין 180-150 ש"ח. יש לציין שהמחירים המוצגים הם סטנדרטיים ויכולים להשתנות בין סטודיו לסטודיו.

מהם סוגי הפירסינג השונים בטבור ומחיריהם?

לפירסינג בטבור יש מחירים שונים בהתאם לסוג העגיל והחור המבוקש. לדוגמה, מחיר לפירסינג בתנוך עם עגיל באמצעות מחט יעלה בין 120-150 ש"ח. יש גם פירסינג בתבור שמתבצע בעזרת פטמה, שאינו חול את עור האוזן, ומחירו יכול להגיע עד 200 ש"ח. לפירסינג בטבור גם יש סוגים שונים, כמו פירסינג בגבה, בתנוך האוזן, ועוד.

כיצד לבחור סטודיו לפירסינג?

כאשר מחפשים סטודיו לפירסינג, יש כמה דברים שמומלץ לשקול. יש לוודא שהסטודיו מנתח מטופלים עם אישור משרד הבריאות. כמו כן, יש לבחון את ניקיון הסטודיו ולוודא שהוא מתאים לסטנדרטים האיכותיים. יש לקחת בחשבון גם את הגיל המינימלי לפירסינג, שבהתאם לחוק הוא 16, ואם הסטודיו לא מקפיד על זה אז ייתכן שהוא אינו מקפיד על איכות נוספת.

מהם הטיפים לפירסינג?

כאשר מתעניינים בפירסינג, כדאי לקחת בחשבון כמה טיפים. למשל, יש להביא בחשבון את התהליך החולב לפני, במהלכו יתבצע הפירסינג. גם חשוב להקשיב להוראות הטיפול ולמלא אחריהן, ולהתייעץ עם מומחה במקרים חריפים או בשאלות. כמו כן, יש לבחון את המחיר של העגיל עצמו, שיכול להשתנות בהתאם לסוג העגיל ולחומרים המשמשים.

מהי המסקנה הסופית?

מחיר לעשות עגיל בטבור בפירסר עם עגיל סרג'יקל סטיל יעלה בין 120-150 ש"ח. אם ברצונך לבחור פירסר לפירסינג בטבור, כדאי לקחת בחשבון את תהליך החולב לפני הפירסינג ולשקול אם המחירים המוצגים הם סבירים ושווים למה שמתקבל. הסטודיו אמור להיות מוסמך ונקי, והפירסר צריך להתייחס להוראות טיפול כדי למנוע סיכון לדבקה או הצטלקות.