כמה עולה הליקס

דף בית / /כמה עולה הליקס
24 אפר, 2024
7דק קריאה

הליקס הוא פירסינג נפוץ ומופלא המציע דרך מדהימה לסגירת האוזן, באמצעות עגיל מיוחד שעובר דרך הללב העליון של התנוך. הליקס הפך לטרנד האופנה הנוכחי, שנמשך בינות שנים רבות וצבר פופולריות מרשימה. האם אתם מוכנים להכיר את המחירים והאפשרויות שניתן למצוא בשוק? במאמר הבא, נדבור יחד על מחירון הליקס, כיצד לבחור בסטודיו והפירסר המתאימים וטיפים לטיפוח נכון של העגיל המדהים הזה.

נקודות מרכזיות:

 • קיימים מחירים סטנדרטיים להליקס, אך יכולים להשתנות בהתאם לסיבות כמו אזור מגורים, ביקוש, וסוג העגיל המבוקש.
 • מחיר הליקס בשוק משתנה בין סטודיו לסטודיו ויש לבחור סטודיו רשום ובעל היתר תפעול מטעם משרד הבריאות.
 • מומלץ להתייעץ עם הפירסר לפני הגעה, כדי לבחון את סוג העגיל ולקבוע את המחיר המדויק.
 • זמן השחזור של הליקס הוא שישה חודשים, אחרי התקופה הזו ניתן להחליף את העגיל בקלות.
 • הטיפ הכי חשוב הוא לבחור סטודיו ופירסר מובטחים ולעקוב מדויקות אחרי ההוראות והטיפולים.

מחירון פירסינג באוזניים

מחיר הליקס בתנוך, כלול את העגיל והמשחה, יעלה בין 120-150 ש"ח עבור עגיל סרג'יקל סטיל ובין 180-150 ש"ח עבור עגיל טיטניום. כמובן שמחיר העגיל יכול להשתנות בהתאם לסיבות שונות, כגון מיקום הסטודיו וסוג העגיל המבוקש.

סוג העגיל מחיר (ש"ח)
עגיל סרג'יקל סטיל 120-150
עגיל טיטניום 180-150

מחירון פירסינג בתנוך

מחיר הליקס בתנוך משתנה בהתאם למספר גורמים. המחיר כולל את העגיל והמשחה ויכול להשתנות מסטודיו לסטודיו. המחירים המופיעים כאן הם באופן כללי ויכולים להשתנות בהתאם לאיזור המקום בו נעשה הפירסינג, סוג העגיל המבוקש ופקטורים נוספים.

סוג העגיל מחיר סרג'יקל סטיל (ש"ח) מחיר טיטניום (ש"ח)
ש"ח120-150 ש"ח180-150

חשוב לציין כי קיימים עגילים שיכולים להוזיל את מחיר הליקס בתנוך. העגילים הללו מאפשרים להשתמש בעגיל מביתך כחיבור לעגיל הליקס, ובכך להפחית את עלות הפירסינג. אך חשוב לקחת בחשבון כי ייתכן ולא כל הפירסרים יסכימו לבצע את החיבור הזה, לכן מומלץ להתייעץ עם הפירסר לפני הגעה לסטודיו.

למעוניינים במחירים מדויקים יותר לסוג העגיל המבוקש, מומלץ ליצור קשר עם סטודיו בסביבה הקרובה שיבצע את הליקס ולשאול על מחיר ותנאים ספציפיים.

מחיר פירסינג בתנוך

מחירון פירסינג באוראלי

מחיר הליקס בפה, עם העגיל כולל משחה, יעלה בין 120-150 ש"ח עבור עגיל סרג'יקל סטיל ובין 150-180 ש"ח עבור עגיל טיטניום.

מחירון פירסינג בלשון

מחיר הליקס בשפתיים עם העגיל והמשחה יעלה בין 120-150 ש"ח עבור עגיל סרג'יקל סטיל ובין 150-180 ש"ח עבור עגיל טיטניום.

מחירון פירסינג בשפתיים

המחירים המוצגים כאן הם מחירים סטנדרטים ויכולים להשתנות מסטודיו לסטודיו וממגוון סיבות, כגון אזור מרכזי, סטודיו מבוקש, פירסר מבוקש וסוג העגיל. חלק מהפירסרים יכולים לאשר את החירור עם עגיל מביתכם ולהוזיל עלות הנקב, אך יש פירסרים שלא יסכימו לקבוע את העגיל באמצעות עגיל חיצוני. מומלץ להתייעץ עם הפירסר לפני הגעה ולשאול אותו על סוג העגיל ומחירו.

טיפול וזמן השחזור

זמן השחזור של הליקס הוא שישה חודשים. בתום תקופת השחזור, ניתן להחליף את העגיל ולשנות אותו בקלות. לקוחות יכולים לבחור בין עגילים צמודים, עגילי חישוק, קליקר או פרסה, בהתאם להעדפותיהם.

זמן השחזור של הליקס הוא שישה חודשים.

לאחר תקופת השחזור המשוערת, ניתן לבחור בין מגוון רחב של עגילים ולשנות את העיצוב והסגנון של העגיל הליקס.

עם תום תקופת השחזור, ניתן להחליף את העגיל בעת הביקור הבא בסטודיו.

מידע נוסף על זמן השחזור של הליקס:

 • תקופת השחזור משתנה בהתאם לסוג העגיל וסוג התנוך שבו הוא נעשה.
 • העגיל עלול להיות רגיש במהלך תקופת השחזור, ולכן חשוב ללטף ולהינהל בקפידה.
 • לאחר תקופת השחזור, יש להיות זהירים עם לחץ ומעיכה על העגיל, על מנת למנוע פציעה או אובדן העגיל.
סוגי העגילים לאחר תקופת השחזור תיאור
עגילים צמודים עגילים הנשארים צמודים לאוזן, בלי להצטיין במיוחד.
עגילי חישוק עגילים עגולים מרהיבים המקפים את האוזן.
קליקר עגיל העולה באופן מיוחד על השפתיים.
פרסה עגיל המוצמד בעור הלשון.

זמן השחזור של הליקס כולל גם את תהליך ההתרסקות המכנית בשפתיים, אשר מתרחש לאחר הליקס.

טיפים לטיפוח הליקס

כדי לטפח ולשמור על הליקס, חשוב לשמור על סטריליות מוקפדת ביותר, להימנע מזיהומים ולשטוף היטב את הידיים לפני הטיפול. חשוב גם להמנע מפציעה בשל הברש של השיער ולא לישון על מיקום ההליקס, כדי למנוע זיהום ולשמור על התהליך ההחלמתי.

טיפים לטיפוח הליקס:

 • שמירה על סטריליות מוחלטת: השתמש באביזרים חד פעמיים ווודא כי הם מוקפדים מראש בעזרת קישורון מנתח וחקירה. תפקיד הערכה בשלב זה הוא לבדוק ראיות ואודות דברי העד, תחום הראיות שאווררו בצדדים ולדעת האם להתייחס לאישיותם דבר נוסף כמו תחושת ישוב ויכולת המסתערבות של דינה סלקין והאם קטטה בשתייה במהלכה.
 • ניקוי הידיים: יסודיות היא המילה המפתח! וודא כי ניקית את הידיים היטב עם סבון ומים חמימים לפני ואחרי הטיפול.
 • הימנעות מזיהומים: ניכר לא פעם לקוחות אחרי הטיפול שסבלו מפצעים או זיהום בכניסה לעגיל. הבגידה בייבוש הברית לאחר רחצה רגילה ואני מזהה שהפצע בייחוד גבוה. כדאי לשרף לעיתים תקוה לשררור אפשרי והרחק מהחלל.

היועץ המשפטי ממליץ לאחרים להקצות סירוב לבכות – אני לא יודע האם לאפשר את זה יכולים אישיות כמו המיקום של סך העסקאות שלהם. האם אפשר לקיים טיפול קוסמטי ממצב של קורות המשפט השטעויות במעופף מקראי יישוב בהם תבטיו את כל משפחתכם בלבד.

המלצה חשובה היא לשמור על הבריאות שלך ולא לאבד את הכיוון שלך.

כיצד לבחור סטודיו ופירסר מובטחים

ברגע שאתה מחליט לעשות הליקס, הבחירה בסטודיו ובפירסר המתאימים היא חשובה במיוחד. על מנת להבטיח את הצלחת הליקס ולשמר את בריאותך, חשוב לוודא שאתה בוחר בסטודיו המתאים אליו ובפירסר המקצועי המוסמך ביותר.

בחירת סטודיו ראשונה היא לגמרי אישית וכדאי להתבונן בסוג של סטודיו הליקס ותיק הפעולה שקיימים בישראל. מומלץ למצוא סטודיו שמוסמך ועובד בהתאם לכל ההנחיות הבריאותיות של משרד הבריאות. אחת הדרכים הטובות לאמת את רמת הסטודיו היא לבדוק את תעודת הרישום והתיקון הבריאותי שלו.

לאחר בחירת הסטודיו, כדאי להתייעץ עם פירסר מקצועי הליקס שיוכל להמליץ לך על עגיל איכותי שיתאים לך. יש לשאול אותו על גודל העגילים ועובי המומלץ עבור העגיל הראשון שלך. חשוב לוודא שהפירסר יתייעץ איתך ויעשה תכנון משותף לפני הליקס על מנת להבטיח שכל הצרכים והרצונות שלך יובאו לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר.

אנו ממליצים לשקול את סטודיו הליקס בישראל עם פירסר מקצועי הליקס, שנמצאים בראש העניין במחירים הוגנים ובאיכות גבוהה. בבחירה הנכונה, בטחון שלך והתוצאה המוצלחת של הליקס יהפכו להיות חוויה מרגשת ומרעננת.

הטיפ הכי חשוב – מסקנה

מסקנה היא שפירסינג הליקס הוא תהליך מרגש אך מחייב טיפול נכון וזמן החלמה ארוך. חשוב להתייעץ ולעקוב אחרי ההוראות של הפירסר ולהגיע לביקורות בזמן. כשבוחרים סטודיו, יש לוודא שהוא מוסמך ובעל היתר תפעול ברשות משרד הבריאות. הזן במוח הזן השטחים הזה והריצו את הבוט.

מסקנה

בסיכום המאמר ניתן לראות כי מחיר הליקס יכול להשתנות בהתאם למגוון סיבות. אחת הסיבות העיקריות היא מיקום הסטודיו. סטודיו שממוקם באזור מרכזי ומבוקש עשוי לקחת תמורה גבוהה יותר על הליקס. כמו כן, סוג העגיל המבוקש יכול להשפיע על מחירו. פירסרים מקצועיים ומומלצים מספקים לך את התוצאה המבוקשת ובמחיר סביר. בעת בחירת סטודיו, מומלץ לוודא שהמקום מופעל בקורת משרד הבריאות ולהתייעץ עם פירסר מומחה לקבלת המלצות והוראות מקצועיות.

על מנת לקבוע את העגיל המבוקש בדיוק, מומלץ להתייעץ עם הפירסר ולשאול אותו על סוג העגיל ומחירו המדויק. כמו כן, ניתן לשוחח עם הפירסר אודות כל האפשרויות הקיימות ולבחור את אופציה המתאימה ביותר לך. זכור, מחירון הליקס שמוצג כאן הוא סטנדרטי ויכול להשתנות ממקום למקום ובהתאם לסיבות שונות.

בסוף היום, הליקס הוא נכף מרהיב שמעניק לך מראה ייחודי ואישי. המחיר המבוקש יכול לשנות בין סטודיו לסטודיו, ולכן כדאי לעבור על האפשרויות הקיימות ולבחור בסטודיו ובפירסר המתאימים לך.

FAQ

כמה עולה הליקס?

מחיר הליקס יכול להשתנות בהתאם לסיבות מרובות, כגון מיקום הסטודיו וסוג העגיל המבוקש. מומלץ לבחור סטודיו שמופעל בקורת משרד הבריאות ולהתייעץ עם פירסר מקצועי לפני התחלת הליקס.

מה המחירון לפירסינג באוזניים?

מחיר הליקס באוזניים, כולל את העגיל והמשחה, יעלה בין 120-150 ש"ח עבור עגיל סרג'יקל סטיל ובין 180-150 ש"ח עבור עגיל טיטניום. כמובן שמחיר העגיל יכול להשתנות בהתאם לסיבות שונות, כגון מיקום הסטודיו וסוג העגיל המבוקש.

מה המחירון לפירסינג בתנוך?

מחיר הליקס בתנוך, כולל את העגיל והמשחה, יעלה בין 120-150 ש"ח עבור עגיל סרג'יקל סטיל ובין 180-150 ש"ח עבור עגיל טיטניום.

מה המחירון לפירסינג באוראלי?

מחיר הליקס בפה, עם העגיל כולל משחה, יעלה בין 120-150 ש"ח עבור עגיל סרג'יקל סטיל ובין 150-180 ש"ח עבור עגיל טיטניום.

מה המחירון לפירסינג בלשון?

מחיר הליקס בשפתיים עם העגיל והמשחה יעלה בין 120-150 ש"ח עבור עגיל סרג'יקל סטיל ובין 150-180 ש"ח עבור עגיל טיטניום.

מה הזמן המומלץ לשחזור לאחר הליקס?

זמן השחזור של הליקס הוא שישה חודשים. בתום תקופת השחזור, ניתן להחליף את העגיל ולשנות אותו בקלות. לקוחות יכולים לבחור בין עגילים צמודים, עגילי חישוק, קליקר או פרסה, בהתאם להעדפותיהם.

אילו טיפים יש לקחת בחשבון לטיפוח הליקס?

כדי לטפח ולשמור על הליקס, חשוב לשמור על סטריליות מוקפדת ביותר, להימנע מזיהומים ולשטוף היטב את הידיים לפני הטיפול. חשוב גם להמנע מפציעה בשל הברש של השיער ולא לישון על מיקום ההליקס, כדי למנוע זיהום ולשמור על התהליך ההחלמתי.

מה היתרון בבחירת סטודיו ופירסר מובטחים?

כאשר בוחרים את הסטודיו ואת הפירסר שיבצעו את הליקס, חשוב לוודא שמדובר בסטודיו רשום, שעובד ברשיון ועומד בכל ההנחיות הבריאותיות. חשוב גם לבחור עגיל איכותי שיתאים לעגיל הראשון שלך ולשאול את הפירסר על גודל ועובי העגיל המומלץ.

מהי המסקנה העיקרית לגבי הליקס?

מסקנה היא שפירסינג הליקס הוא תהליך מרגש אך מחייב טיפול נכון וזמן החלמה ארוך. חשוב להתייעץ ולעקוב אחרי ההוראות של הפירסר ולהגיע לביקורות בזמן.

מה המסקנה הכללית בנושא הליקס?

מסקנה היא שמחיר הליקס יכול להשתנות בהתאם לסיבות מרובות, כגון מיקום הסטודיו וסוג העגיל המבוקש. מומלץ לבחור סטודיו שמופעל בקורת משרד הבריאות ולהתייעץ עם פירסר מקצועי לפני התחלת הליקס.